PR článok | 11.7.2014

Chcete zmeniť životný štýl k zdravému spôsobu života? Dajte sa na PROTISSIMO

Rozhodli ste sa prejsť na zdravší spôsob života, ako ten ktorý ste doteraz viedli, ale neviete ako najefektívnejšie túto zmenu uskutočniť? Dajte sa na PROTISSIMO.

Protissimo_jedla_karty_malePROTISSIMO je proteínová diéta, ktorá pomáha nielen efektívne zredukovať hmotnosť, ale hlavne ľudí postupne vedie k zdravému spôsobu života a k zdravému životnému štýlu. PROTISSIMO nie sú len proteínové tyčinky alebo kokteily. V širokej ponuke sa nachádza vyše 60 druhov slaných a aj sladkých jedál, ktoré sú vyrobené iba z tých najkvalitnejších surovín ponúkajúce chutné jedlá na raňajky, obedy, večere či zdravé maškrtenie. PROTISSIMO kladie vysoký dôraz nielen na chuťové vlastnosti svojich produktov, ale aj na kvalitu a odborný dohľad personálu, ktorý Vás jednoducho celým programom prevedie.

K trvalej zmene nestačí iba absolvovať diétu, je potrebná zmena života, ktorý vediete. Preto mnohé diéty zabezpečia iba jedno a to rýchle chudnutie. No to práve nie je ideálne riešenie. Na trvalo udržateľné výsledky je potrebná zmena nielen stravovania, ale aj Vašich životných návykov. Bez nich by aj PROTISSIMO bolo iba klasickou nefungujúcou diétou.

Vzhľadom na to, že prechod k zdravému životnému štýlu je postupný, postupne si osvojíte zdravé návyky, ktorými budete vedieť podvedome vyhodnocovať či už zdravé potraviny alebo jedlá, ktoré sú pre Vás a Vaše zdravie vhodné.

Protissimo_jedla_karticky_maleRedukčným programom PROTISSIMO sa dá zredukovať nielen 2-3 kilogramy, ale dá sa ňou liečiť aj morbídna obezita. Ak by ste sa obávali, že budete hladovať počas prechodu všetkými fázami PROTISSIMO, ubezpečíme Vás, že žiaden strach mať nemusíte. Proteínová diéta PROTISSIMO je nastavená tak, aby ste nehladovali, nemali stres a aby ste príjemne schudli s trvalým výsledkom. Zároveň Vás odborný lekár, akým je napr. aj MUDr. Martin Klein bude viesť k zdravému spôsobu života už od začiatku celého programu. Postupnou zmenou sa naučíte žiť zdravšie a po ukončení diéty, telo ani nepostrehne, že ste ju ukončili, ako tomu býva pri iných diétach. Preto ani všade spomínaný JOJO efekt sa nemôže dostaviť.

PROTISSIMO Vám nielen pomôže primárne schudnúť, ale taktiež Vás naučí ako sa zdravšie stravovať a predísť tak zbytočným ochoreniam, ktoré by ste pri nezdravom spôsobe života za nejaký čas určite dosiahli.

Ak to teda so svojim zdravím myslíte vážne, PROTISSIMO je jednou z mála efektívnych a jednoduchých ciest ako zmeniť nezdravý spôsob život na trvalý zdravý životný štýl.

Viac informácií o proteínovej diéte PROTISSIMO nájdete na stránke www.zdravoschudnut.sk.

Protissimo_slider_648x310