Aj keď „záblesky“ leta v podobe príjemných denných teplôt nie sú zatiaľ ničím nezvyčajným, na vodné aktivity vonku počasie už rozhodne nie je. Ak sa teda nechystáte do nejakej exotiky. Naopak, na zimné športy je ešte trochu priskoro, takže momentálne je najvhodnejšie obdobie na oddych v horách.

Obklopte sa prírodou aj vo vnútri hotela

A aby ste prírodu cítili na každom kroku nielen počas turistiky, ale aj v čase, ktorý strávite v hoteli, ideálnou formou ubytovania pre každého vášnivého turistu bude štýlový horský hotel. Veď si to predstavte.

Po turistike v prírode, počas ktorej si budete vychutnávať krásne scenérie, sa vrátite do hotela zariadeného v typicky horskom štýle. Vďaka použitým prírodným materiálom sa budete cítiť, ako keby ste boli stále uprostred prírody aj keď vás od nej budú oddeľovať steny vašej hotelovej izby.

Po turistike wellness a potom? No predsa dobré jedlo a výborné víno

To a mnoho iného môžete zažiť ak si na jesenný pobyt nájdete pekné ubytovanie v Jasnej. Demänovská dolina je plná krás a rozhodne si pobyt v tejto lokalite užijete v akomkoľvek ročnom období. A nie len vďaka krásnej prírode a turistike.

Po náročnej turistike je predsa potrebná dobrá regenerácia a čo je na regeneráciu lepšie ako relaxačný wellness? Aj ten si tu môžete užiť a to prakticky uprostred prírody. Môžete sa tak počas relaxu v saune, horúcej exteriérovej kadi, či oddychovej miestnosti kochať pohľadom na okolité vrchy, ktoré ste len pred pár hodinami zdolávali.

Turistika, wellness, to už máte za sebou, ešte niečo? No predsa dobrá večera, veď hádam by ste nešli spať o hlade? Ak ste sa ešte nenabažili pohľadom na okolité hory, čo takto si dať večeru v reštaurácii s panoramatickou terasou? Stavíme sa, že sa vám nebude chcieť vstať od stola. Ale to vôbec nevadí. Po jedle si môžete užiť posedenie pri kvalitnom víne až do večerných hodín.