Ani počas predvianočného obdobia nechýbajú vo zvolenskom kine Star viaceré filmové premiéry.

Už od štvrtka, 20. decembra tak nepremeškajte napríklad dobrodružný film Bumblebee o osemnásť ročnej Charlie, ktorá k narodeninám dostane svoje prvé auto. Nepôjde o obyčajné auto, ale o Bumblebee, ktorý sa v tejto podobe skrýva nielen pred ľuďmi, ale aj ostatnými Transformers. Detských divákov zas pobaví ďalšie dobrodružstvo veselej dvojice Asterixa a Obelixa a v predpremiére si budete môcť vychutnať i Návrat Mary Poppins, s ktorou prežijete nové dobrodružstvá legendárnej magickej pestúnky.

Kino Star vo Zvolene bude v ďalších dňoch otvorené vždy s výnimkou 24. a 25. decembra, a to  podľa plánu premietaní. Do kina sa ale môžete znovu vydať už v stredu 26. decembra.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

BUMBLEBEE

Príbeh filmu Bumblebee časovo predchádza všetky diely predchádzajúcich Transformers, a napriek tomu, že diváci dostanú to, na čo sú u tejto populárnej ságy zvyknutí, film Bumblebee do série tak celkom nezapadá. „Srdcom tohto príbehu je vzťah Charlie a Bumblebeeho, to, ako spolu prežívajú banálne, ale aj veľmi nebezpečné situácie. Vývoj postav je dôležitejší ako akcia, “hovorí o filme Hailee Steinfeld a potvrdzuje tak nádeje, ktoré fanúšikovia Transformers do tohto filmu vkladali. Po kovových orgiách v podaní Michaela Baye sa séria vracia tam, kde ju chcú vidieť – k ľahkosti a zábavnosti prvého dielu.

ASTERIX A TAJOMSTVO ČERVENÉHO NÁPOJA

Príbeh z prostredia svojráznej Galskej dediny sa točí okolo ich čarovného nápoja. Ten účinkuje tak, že kto ho vypije tak sa stane nadpozemsky silný. A vďaka tejto sile, odoláva dedina neustálym útokom Rimanov. Starý a popletený druid Panoramix, ktorý ako jediný vie tento nápoj pripraviť, však jedného dňa spadne pri zbere imela zo stromu. Pri páde si nielenže zlomí nohu, ale si aj uvedomí, že ak sa s ním niečo stane, tak budúcnosť Galov je ohrozená. Preto sa rozhodne odovzdať tajomstvo čarovného nápoja niekomu mladšiemu. Pri hľadaní toho správneho druida si vezme na pomoc dvoch „osvedčených “hrdinov z dediny – Asterixa a Obelixa. A dobrodružná cesta za budúcim nositeľom tajomstva čarovného nápoja môže začať…

NÁVRAT MARY POPPINS – PREDPREMIÉRA

V sobotu 22.12. o 14.00 h.

Kúzelná pestúnka Mary Poppins sa vracia v novom originálnom príbehu, aby s pomocou veselého údržbára pouličných lámp Jacka a svojich jedinečných čarodejníckych schopností pomohla Michaelovi a novej generácií rodiny Banksových nájsť radosť a šťastie po osobnej strate. Mary tiež zoznámi deti s množstvom svojráznych postáv vrátane svojej sesternice Topsy (Meryl Streep).

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.