Po siedmich rokoch sa na domácu scénu vracia legenda bojových športov a 11-násobný šampión viacerých svetových prestížnych organizácii Vladimír „Dracula“ Moravčík, ktorý zo svojich 95 profesionálnych zápasoch vyhral 84, v dvoch remizoval a len deväť prehral.

Už o pár dní sa predstaví vo Zvolene na zimnom štadióne, kde sa uskutoční veľkolepá bojová show DFN 7. Jeho súperom bude v boji v klietke podľa pravidiel thajského boxu v malých MMA rukaviciach trojnásobný brazílsky šampión Joao Paulo „Bomba“ de Carvalho. Ten doposiaľ absolvoval 35 profesionálnych zápasov, pričom 29 vyhral, dva remizoval a iba štyrikrát prehral. „Porazím Draculu a pošlem ho do športového dôchodku. Osemnásteho júna na DFN 7 spoznáte nového kráľa menom Joao Paulo Bomba,“ uviedol pred duelom de Carvalho.

Slovenský boxer Moravčík chce plány brazílskeho šampióna zaraziť už v úvode jedného z hlavných zápasov veľkolepého galavečera. „Brazílska ´Bomba´ pochopí kto je slovenská jednotka a kto je tu najväčší champ. Ukončím ho v prvom kole,“ rezolútne vyhlásil jedenásťnásobný svetový šampión.

Fanúšikovia sa môžu 18. júna na zvolenskom zimnom štadióne tešiť na zápasy thajského boxu v malých mma rukaviciach v klietke a súboje pod pravidlami MMA za sprievodu svetovej audiovizuálnej show. Celkovo uvidia 10 profesionálnych duelov a 3 predzápasy.

V hlavných zápasoch galavečera DFN 7 sa predstavia mnohí skvelí bojovníci. Hviezda organizácie Oktagon MMA Vlasto „El Chapo“ Čepo, ďalej Juraj Bigfoot Tutura, Ján Pajty Pajtáš, Josef Talafous a za Banskú Bystricu Richard Dobrotka, Erik Tóth, majsterka sveta v MMA strikingu Veronika Smolková, Radomír Chovan a Roland Tóth.

Jedným z vrcholom DFN 7 bude historicky prvý titulový zápas o šampióna DFN Universe kde sa predstaví „bad boy“, Radek „Ruchy“ Roušal, ktorý ma v DFN stopercentnú bilanciu 5 víťazstiev z 5 zápasov a neohrozene tak kráča za titulom šampióna tejto organizácie. Jeho súperom bude poľský reprezentant Hubert Rutkowski s profi skóre šesť výhier bez jedinej prehry.

Vstupenky na galavečer DFN 7 sú v predaji v sieti Ticketlive.