Rodinný dom s vlastnou záhradou, to je obzvlášť v lete obrovská výhoda. Žiadne potenie sa vo vnútri rozhorúčených panelových domoch, ale relax na vzduchu na vlastnej terase, či opaľovanie sa na lehátku.

Poznáte lepší relax ako vírivku?

Chýba tomu už len jedna vec: voda. Alebo nie? Rozhodne nie, veď skvelú Bestway vírivku môžete mať aj vy. Veď si to predstavte, prídete po ťažkom dni z práce, uvelebíte sa vo vírivke, zapnete hydromasáž a doprajete si zaslúžený relax. No nie je to lákavá predstava?

Už pozeráte vírivky, aby ste ju stihli kúpiť a mať pripravenú na leto? Na základe čoho si vybrať tú správnu? Najdôležitejším faktorom je počet osôb, pre koľko je vírivka určená. Chcete malú vírivku pre seba a svoju polovičku? Alebo stredne veľkú pre všetkých členov domácnosti? Alebo skutočne veľkú aj pre priateľov? Je to len na vás.

A čo deti? Kúpte im detský bazén

A čo pre vaše ratolesti? Vírivka je predsa len skôr „dospelácka“ zábava, deti chcú skôr šantiť. Pre ne sú predsa určené detské bazény. Ak ste pri pozeraní víriviek mali pocit, že výber je tak veľký, že sa neviete rozhodnúť, počkajte keď budete hľadať nejaký detský bazén pre vaše deti.

Pre najmenšie deti, ktoré už ale vedia sedieť, sú určené malé bazéniky, ktoré sú pre takéto deti bezpečné a zároveň majú krásne maľované dno, takže vašim drobcom sa budú určite páčiť. Takéto bazéniky sú zároveň skvelé aj na prenášanie napríklad k rodine, či na dovolenku.

Väčšie detské bazény sú potom tradične pre deti od 2-3 rokov. Ponúkajú viac priestoru a o niečo väčšiu hĺbku (stále samozrejme ide len o niekoľkocentimetrovú hĺbku). Pre deti od 5 a viac rokov sú potom skvelé veľké bazény, ktoré sa skôr podobajú na nafukovacie detské ihriská, keďže ich súčasťou sú aj rôzne „atrakcie“.