PR správa | 12.6.2012

Blíži sa leto a s ním aj svadby

Aj toto leto bude plné krásnych slnečných víkendov, počas ktorých sa uskutoční aj mnoho svadieb. Veľa mladých párov plánuje svoj veľký deň práve na toto obdobie. Možno preto, že v lete sú všetci veselší, spokojnejší a celú túto “akciu” si viac užijú. Aká by to bola svadba bez poriadnej torty? Asi nie taká zlá, ako bez nevesty, ale hostí by ste určite nepotešili. Ako ale svadobnú tortu vybrať?

Stavte na kvalitu

Z internetového prieskumu vyplýva, že viac ako 78% ľudí by dalo prednosť chuti svadobnej torty pred jej cenou. Je tomu naozaj tak? Znie to logicky. Svadba je veľký deň, nebudem šetriť, chcem hlavne krásnu a chutnú tortu. Problém je v tom, že niektoré torty sú pekné ale nie sú chutné, iné zase menej pekné ale chutné a aj keď zaplatíte veľa peňazí, výsledok vás nemusí potešiť.

Načo robiť kompromisy

V poslednom čase sa v mojom okolí množia pochvalné reakcie stránku www.svadobnetorty.net, kde si môžte rôzne tortu objednať, alebo sa len tak nechajte inšpirovať. Okrem toho majú v lete na svadobné torty výhodnú akciu, takže ak ešte rozmýšľate nad tým, kto vám tortu upečie, zvážte aj túto možnosť.

Fotogaléria