Ak chcete naplánovať novú budovu, ktorú budú ľudia používať, musíte úzko premýšľať o probléme s odpadovými vodami. Riešením, ktoré v tejto situácii funguje najlepšie, sú betónové septiky, ktoré sa ľahko inštalujú a ľahko používajú.

Naša spoločnosť „KAMAL-BET” vykonáva činnosti súvisiace s výrobou a montážou betónových studní. Záleží nám na kvalitnej práci, a preto v našom tíme pracujú iba špecialisti. Vieme takisto, aké dôležité je životné prostredie, a preto sú všetky výrobky, ktoré vytvárame, bezpečné pre životné prostredie.

Prečo sa oplatí vybrať si naše betónové septiky?

Naša spoločnosť sa zaoberá distribúciou betónových septikov už veľa rokov. Vďaka tomu sme získali dlhoročné skúsenosti, ktoré nám umožnili vytvoriť optimálne nádoby na odpad, ktoré sú ekonomickým riešením pre organizáciu záležitostí spojených s odpadovými vodami. Poznáme požiadavky našich zákazníkov, a preto sa ich snažíme plniť každý deň.

Čím sa vyznačujú naše betónové žumpy Prešov?

  • Vysoko kvalitný betón používaný vo výrobe, dokonale znáša akýkoľvek druh mechanického poškodenia. Používame železné tyče s príslušnými rebrami, ktoré zaisťujú, že je celá konštrukcia pevne zapustená do zeme. Dbáme aj na dodatočnú výstuž, za ktorú sú zodpovedné asfaltové materiály. Táto konštrukcia je plne odolná voči zaťaženiu a iným nepriaznivým faktorom.
  • Vytvorili sme jedinečnú konštrukciu, ktorá vám umožní septik kedykoľvek rozšíriť a zväčšiť o ďalšie prvky.
  • Betónové septiky určené na použitie majú 10-centimetrovú stenu, ktorá úplne chráni obsah nádrží pred únikom a zabraňuje prúdeniu podzemnej vody dovnútra.

Keď dávame svojim zákazníkom septiky na použitie, ponechávame im tiež 5-ročnú záruku, ktorá predstavuje núdzovú ochranu pre nepredvídané situácie.

Akú ponuku adresujeme našim zákazníkom?

V závislosti od typu budovy alebo účelu, pre ktorý je septik zakúpený, by mal byť jeho maximálny objem dostačujúci. Betónové žumpy Prešov samozrejme vyžadujú pravidelné vyprázdňovanie, ale vždy stojí za to zvoliť si väčší model, aby ste si nerobili starosti s častou organizáciou zberu nahromadeného odpadu.

V dostupnej ponuke zákazníkom ponúkame kontajnery rôznych objemov:  4 m3, 5 m3, 6 m3, 7 m3, 8 m3, 9 m3, 10 m3, 12 m3. Vzhľadom na výrazné rozdiely si každý môže vybrať septik, ktorý spĺňa všetky požiadavky.

Stojí za to dodať, že roky sa špecializujeme na výrobu betónových nádrží a iných materiálov v tejto kategórii, a preto môžeme ponúknuť aj širokú škálu modelov a prevádzku konkrétnych štruktúr.

Medzi najčastejšie používané patria:

  • Monolitické nádrže s jednou komorou,
  • Monolitické nádrže s dvoma komorami,
  • Spojené jednokomorové nádrže,
  • Spojené viackomorové nádrže.

Podľa toho, o akom modeli konštrukcie hovoríme, môžeme ponúknuť vhodne upravenú kapacitu v rozmedzí od minimálne 4 000 litrov do maximálne 12 000 litrov.

Viac informácií o našich aktivitách a záležitostiach súvisiacich s realizáciou objednávky nájdete na našej webovej stránke. Garantujeme efektívnu obsluhu a rýchle vybavenie všetkých objednávok týkajúcich sa prepravy a montáže vybraných nádrží.