Vo štvrtok, 6. júna si premiéru vo zvolenskom Kine Star odkrútia dva filmové tituly.

Okrem hororovej snímky Sliediči sa v rámci aktuálnych noviniek môžete tešiť i na očakávané pokračovanie kultovej kriminálno-komediálnej série Bad Boys. V jej štvrtej časti sa známa drsná dvojica detektívov Mike Lowry a Marcus Burnett v podaní hercov Willa Smitha a Martina Lawrence bude snažiť očistiť meno ich zosnulého kapitána.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

SLIEDIČI

Ty ich nevidíš, ale oni vidia všetko. Mina (Dakota Fanning), 28-ročná umelkyňa, uviazne v rozľahlom, nedotknutom lese v západnom Írsku. Keď nájde úkryt, nevedomky sa dostane do pasce po boku troch cudzincov, ktorých každú noc prenasledujú tajomné tvory.

BAD BOYS: NA ŽIVOT A NA SMRŤ

V pokračovaní kultovej krimi-komediálnej série sa detektívi Mike Lowry (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) snažia očistiť meno ich zosnulého kapitána. Dôkazy, že počas kariéry spolupracoval s drogovými kartelmi, sú nezvratné, no Mike a Marcus tomu odmietajú veriť a rozhodnú sa pátrať na vlastnú päsť, aby očistili jeho meno. Ocitajú sa tak na úteku ako pred vlastnými kolegami, tak pred nebezpečnými zločincami.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.