PR článok | Foto: Pressmaster / Shutterstock.com | 7.6.2020

Ako požiadať partnerku o ruku a nič nepokaziť?

Zásnuby sú dôležitým okamihom v živote oboch partnerov. Zásnubami sa začína spoločná cesta dvoch zaľúbených osôb a práve ich prípravy ale môžu byť pre niektorých mužov utrpením. Samozrejme, chcú, aby všetko dopadlo dobre a nechcú riskovať negatívnu odpoveď.

Ako teda požiadať partnerku o ruku a nič nepokaziť?

Výber zásnubného prsteňa

Čo by to boli za zásnuby bez zásnubného prsteňa? Ako prvé vždy vyberajte zásnubný prsteň. Odporúčame vám spraviť si prieskum medzi klenotníctvami v okolí a aj na internete. Ak viete, že vaša partnerka objednáva šperky z internetu a je s nimi spokojná, zistite si, či práve na tomto eshope nepredávajú zásnubné prstene.

Ak nechcete na partnerke šetriť a chcete jej dať ten najkrásnejší zásnubný prsteň, odporúčame ho vyberať z ponuky zásnubných prsteňov s briliantmi. Zásnubné prstene s briliantmi majú exkluzívny vzhľad a sú veľmi kvalitné.

Pri výbere zásnubného prsteňa je ale veľmi dôležité vybrať správnu veľkosť. Odporúčame vám zistiť si veľkosť a objednávať prsteň až vtedy, keď budete vedieť, akú veľkosť prsteňa nosí vaša budúca snúbenica. Zistíte to tak, že vezmete jeden prsteň zo šperkovnice do klenotníctva a necháte si zmerať veľkosť. Kúpa veľkého prsteňa nebude práve najlepšia, nakoľko po zasnúbení bude musieť byť prsteň zmenšený.

Vyberte vhodné miesto a príležitosť

Ak už budete mať objednaný prsteň, teraz prichádza na rad vybrať vhodné miesto a príležitosť. Odporúčame klasickú romantickú večeru v reštaurácii pri sviečkach, pri prechádzke v parku, na pikniku, či dokonca na výročie, či Valentína.

Vhodná príležitosť a vhodné miesto sú veľmi dôležité. Príležitosť, ale aj miesto sa musia vašej budúcej snúbenici páčiť. Musia byť pre vás niečím typické, musia niečo symbolizovať.

Zásnuby sú predsa raz za život, preto radšej vyčkajte na vhodnú príležitosť a miesto a dôkladne si to naplánujte, ak nechcete nič pokaziť.