PR článok | Foto: learesphoto / Shutterstock.com | 24.5.2020

Aké štýlové dámske letné kombinácie oblečenia a obuvi si toto leto zamilujete?

Mesiac júl tu máme onedlho a aj keď prvý letný mesiac nevyzeral až tak letne, v nasledujúcich týždňoch zažijeme horúčav viac než dosť.

Ak ale hľadáte módne tipy, štýlové dámske letné kombinácie oblečenia a obuvi, máme pre vás zaujímavé tipy na štýlové dámske letné kombinácie oblečenia a obuvi.

Dámske nohavice a voľný top

Štýlové dámske nohavice, ako klasické čierne legíny, obľúbené kulotky, či štýlové chinos nohavice sú obľúbeným letným kúskom, ktoré môžete nosiť do práce, na výlety, či na stretnutia s kamarátkami v kaviarni. Odporúčame vám vyťahovať zo šatníka, alebo si kúpiť pekné čierne bavlnené legíny v dĺžke po členky, trojštvrťové legíny s čipkou, kulotky z modalu alebo z ľanu v béžovej, či tmavomodrej farbe a farebné chinos nohavice.

Dámske nohavice môžete kombinovať s voľnými topmi, bavlnenými tričkami, či tričkami z modalu. Voľný top z pohodlného materiálu vás bude chladiť a nebude sa vám lepiť na pokožku.

K nohaviciam môžete nosiť pohodlné dámske poltopánky, dámske mokasíny, ale aj sandále na platfotme.

Sukne a tielká

Ak nie ste nohavicový typ a preferujete skôr sukne, odporúčame vám v lete vyťahovať zo šatníkov pohodlné dlhé bavlnené sukne úzkeho strihu až po zem. K nim môžete zladiť tielko slim fit strihu. Takýto outfit odporúčame najmä chudším ženám, ktoré chcú zvýrazniť svoje krivky.

Ak chcete zakryť krivky, odporúčame kúpu asymetrických sukní. V lete oceníte chladivý modal, príjemný lyocell, či vzdušný ľan. Ak si chcete kúpiť nové sukne, tak jednoznačne odporúčame sukne z týchto materiálov. K nim môžete kombinovať voľné tielká, ideálne tielka z viazaním.

Ak si plánujete objednať nové topánky, odporúčame dámske sandále na platforme, či nové štýlové šľapky, ktoré môžete ľahko skombinovať aj so sukňami a tielkami.

Šaty

Krátke šaty nad kolená s áčkovou sukňou, alebo dlhé voľné letné šaty až po zem – aj toto dámske oblečenie si v lete zamilujete. Nepohrdnite krátkymi kvetovanými šatami s áčkovou sukňou a dlhými pásikavými voľnými letnými šatami až po zem.

K nim si obúvajte pohodlné sandále, alebo šľapky na platforme.