PR článok | Foto: Rido / Shutterstock.coms | 17.11.2020

Aké košele by si muži mali vybrať?

Asi každý muž to pozná: chcel by si kúpiť košeľu, ale v žiadnom obchode nevie nájsť takú, ktorá by vyhovovala jeho predstavám. Niekedy stačí len jedna vec, ktorá na košeli prekáža, a hneď tak odradí od nákupu. Môže ísť o zlý materiál, nevhodný strih alebo veľkosť, prípadne nedostupnú cenu. Dnes však veľa z týchto aspektov rieši nákup na internete z pohodlia domova a bez toho, aby vás boleli nohy pri odchode z preplnených nákupných centier.

Neformálne alebo do spoločnosti?

Túto otázku si klásť nemusíte, ak si vyberiete elegantné pánske vzorované košele. Tie už nemusíte hľadať len v kamenných predajniach. Ak by ste si z ponuky na internete nevedeli vybrať, skúste sa opýtať na názor nejakého známeho alebo kamaráta či kamarátky. Určite vám radi pomôžu.

Takéto košele sú vhodné nielen na voľný čas, prechádzky po meste alebo na film do kina, no keďže ide o košele s vkusným vzorom, tak sa hodia aj k oblekom na rôzne plesy alebo spoločenské akcie, kde potrebujete vyzerať čo najviac reprezentatívne. Myslíte si, že nenakúpite správne, lebo si nemôžete košeľu vyskúšať? Čo sa spočiatku môže javiť ako problém, sa dá veľmi jednoducho vyriešiť. Kúpte si krajčírsky meter a odmerajte partie, ktoré sú potrebné k nákupu košele. Na každej internetovej stránke s oblečením už potom uvidíte tabuľku veľkostí, podľa ktorej môžete nakupovať.

Nádych farebnej elegancie

Moderné pánske košele už dávno nemusia byť len biele. Stále síce ide o elegantnú farbu, ale môžete zvoliť aj inú jednofarebnú košeľu, ktorá sa bude hodiť k vašim doplnkom. Ak by ste si napriek tejto možnosti nevybrali, je možné kúpiť si aj luxusne károvanú či bodkovanú košeľu.

Pokiaľ sa v práci musíte obliekať na úrovni, ale zároveň sa chcete cítiť dobre, vzorovaná košeľa je pre vás ako stvorená. Pre množstvo mužov sú také košele záchranou pred nudným stereotypom. Nemusíte sa báť ani horúcich dní, ktoré by na vás mali vplyv v prípade, že by košeľa neprepúšťala vzduch. Tento problém vyriešite jednoducho, a to voľbou kvalitného a vzdušného materiálu.