PR článok | Foto: New Africa / Shutterstock.com | 13.6.2021

Ak nie ste spokojný s pokladňou, zmeňte ju

Výhodou zmeny pokladní je väčšia fluktuácia firiem, ktoré práve rôzne pokladne a druhý kás ponúkajú. Vyberať je najlepšie práve z takých, ktoré majú certifikát. Nie je potrebné sa potom o nič strachovať.

Pozitív, prečo prejsť na novšie technológie je samozrejme viac. Ušetrí to nie len peniaze a čas, ale vo veľkej miere pravdepodobne aj nervy. Nikto nechce určite zažiť situáciu, kedy by zákazník potreboval zaplatiť a v tej chvíli by vám terminál alebo celá pokladňa nešli. Zákazník by určite ocenil rýchlejší prístup.

Zmien sa dá spraviť niekoľko

Ak spokojnosť nebude ani po zmene firmy, ktorá pokladne zaisťuje, nevadí. Prejdite na ďalšiu, až nakoniec zistíte, ktorá sa vám najviac páči a vyhovuje vám a vašej prevádzke. Využívať sa dajú naozaj kdekoľvek, no rôzne druhy kás sú celkom dosť potrebné práve v gastro sektore, kde by aj čašníci ocenili malé a prenosné zariadenia, ktoré vykonajú aj platbu kartou a zároveň vytlačia blok so všetkými položkami, čo boli na vašom stole. Práve ekasa pokladne zabezpečili, že sa začalo viac modernizovať a dnes už nájdete firmy, ktoré ich ponúkajú bežne na internete s rôznymi benefitmi. Nejde len o nonstop podporu, ale aj možný vzdialený prístup alebo lepší a prehľadnejší systém, v ktorom budete pracovať.

Kvalita nad cenu

Ako je známe, certifikát je akousi podmienkou kvalitnej techniky, ktorú si do svojej gastro prevádzky alebo do obchodu budete kupovať. Samozrejme by na podobných položkách nebolo dobré výrazne šetriť, ale je to vôbec nutné? Možno ani nie, pretože samotné ceny sú prijateľné a možno aj lepšie aké boli kedysi v minulosti. Kvalitná a preverená ekasa má všetko, čo je potrebné a vždy niečo navyše. Nemusíte sa preto obávať, že podobná zmena by so sebou priniesla aj výrazne vysokú investíciu. To určite nie je pravda, a preto sa tejto zmeny nebojte.