ooopsChcete si v tomto upršanom máji zlepšiť náladu? Skúste to vo štvrtok 15. mája na Sliači, v spoločnosti skvelých zabávačov Reného Štúra a Svätopluka Malachovského.

Dvojica, ktorú si mnohí obľúbili vďaka televíznemu seriálu Panelák (Imre a Gejza), sa tentoraz predstaví „trochu inak“. Divadelné predstavenie WORKSHOP je akýmsi rekvalifikačným kurzom, v ktorom dvaja hlavní (a jediní) protagonisti poodhalia divákovi čo obnáša herecké povolanie, zákulisie divadla, ukážu čo sa deje na scéne, keď v divadle zlyhajú niektoré zložky, napríklad zvukár alebo osvetľovač, a tiež poradia, ako využiť herectvo v bežnom živote.

Predstavenie Workshop vzniklo v produkcii dvojice Ooops!, čiže Reného Štúra a Sväťa Malachovského a v spolupráci s divadlom L+S. Je okorenené skvelou, pôvodnou hudbou z dielne výborných hudobníkov a efektne dotvorené scénou dvoch mladých scénografov novej generácie. Jeho mottom by mohlo byť: „Ak nejde o humor, ide o… život!“

Začiatok predstavenia je vo štvrtok v kinosále sliačskeho kúpeľného Hotela Palace o 19. hod. Predpredaj vstupeniek prebieha aj v sieti ticketportal.