Aj napriek všeobecne obmedzeným lyžiarskym podmienkam v mnohých slovenských lyžiarskych strediskách sa opäť osvedčila tradičná akcia ŠKODA SNOW SHOW 2014, ktorá si svojou jedinečnosťou získala už nespočetné množstvo fanúšikov.

snow-showSlnko, kopec zábavy, vynikajúcej atmosféry a športu, to presne vystihuje projekt, ktorý odštartoval už svoj ôsmy ročník v stredisku Vrátna Free Time Zone. Pre návštevníkov boli pripravené rodinné,

detské a individuálne súťaže o hodnotné ceny od partnerov ŠKODA SNOW SHOW 2014. Na parkovisku na Pasekoch si každý mohol vyskúšať na Yeti Fun dráhe offroadové schopnosti nového modelu Skoda Yeti, ktorý nedominuje iba novinkami na karoserii, ale dokazoval, že sa nestratí ani na dráhe, ktorá simulovala extrémne terénne podmienky. Na svahu sa testovali lyže HEAD, okuliare a helmy BOLLE, deti a aj dospelí sa vždy radi odfotili s maskotmi YETI a Zajačikom QUICKYM od Nesquika, ktorý ich obdaroval sladkou odmenou. Funkčné modely zimného oblečenia prezentovala značka TRIMM, ktorá takisto oblieka celú ŠKODA SNOW SHOW crew.

Najbližšie sa Snow Show uskutoční tento víkend, a to na južnej strane Chopku 1. februára a severnej strane 2. februára.

Program nasledujúcich podujatí ŠKODA SNOW SHOW 2014

1.2. Jasná Chopok Juh
2.2. Jasná Chopok Sever
8.2. SKALKA Arena / Preteky Skalka Šusom
9.2. Kubínska Hoľa
15.2. Ski centrum Mýto pod Ďumbierom
16.2. Ski centrum Tále
22.2. Salamandra resort
23.2. Jasná Chopok Sever
1.3. Ski Bachledova dolina
2.3. Štrbské Pleso