TS Europa SC BB | PR | MP | 16.4.2015

V bystrickej Europe v sobotu Deň s Lego Technic a Friends

Najpredávanejšia hračka všetkých čias zaplnila nákupno-zábavné centrum Europa v blízkej  Banskej Bystrici. Po stavaní veľkej LEGO sochy pokračuje festival špeciálnym dňom s LEGO Technic a LEGO Friends, ktorý je naplánovaný na najbližšiu sobotu.

Lego Festival Europa Shopping Center 2015 | REGIONAL MEDIA, s.r.o.Zabávať sa budú môcť všetky vekové kategórie ale aj chlapci či dievčatá . „Pre chlapcov bude pripravená terénna dráha k modelu LEGO Technic 4×4 Crawler na diaľkové ovládanie, s ktorým si budú môcť vyskúšať svoje vodičské zručnosti. Zapojiť sa tiež bude dať do atraktívnych súťaží, ako napríklad do časovky o najrýchlejší prejdenie pripravenej dráhy. Jednoduché to určite nebude, pretože toto autíčko dokáže ísť dosť vysokou rýchlosťou,“ hovorí Viktor Maceják, Event coordinator Europa SC. Chlapcov rozhodne zaujme aj dráha LEGO Technic Racer, na ktorej sa budú môcť zúčastniť dynamických pretekov, a tiež netradičného turnaja skákajúcich formúl.

Dievčatá určite poteší unikátny stôl LEGO Friends, na ktorom si budú môcť stavať z množstva LEGO kociek a zabaviť sa so svojimi obľúbenými hrdinkami z tejto LEGO série. „V strede stola srdcového tvaru bude tiež postavený model mestečka Heartlake, v ktorom sa príbeh LEGO Friends odohráva,“ dodáva Viktor Maceják.

Deň s LEGO Technic a LEGO Friends čaká na všetkých LEGO nadšencov už 18. apríla. Spomínané atrakcie a súťaže si deti budú môcť užívať od jedenástej do osemnástej hodiny. Aj po tomto LEGO evente bude v Europe opäť pokračovať klasický LEGO Festival do konca apríla.