Katarzia je naša najznámejšia slovenská pesničkárka, producentka a textárka. Jej texty sú charakteristické svojou otvorenosťou a za nič sa nehanbia. Vo Zvolene sa na ňu môžete tešiť už túto sobotu 11. mája o 20.00 hod, v Dome kultúry ŽSR.

Má na konte tri štúdiové albumy a hrá striedavo s jazzovou kapelou, sólo, alebo najnovšie so svojím elektronickým projektom.

Na jar 2018 získala cenu Rádiohead_Awards za najlepší singel, konkrétne za skladbu Kde sa slzy berú, ktorý napísala k filmu Piata loď, ocenenom na festivale Berlinale.

V marci 2018 zložila spolu s producentom Pjonim hudbu a texty k predstaveniu Antigona v Slovenskom národnom divadle. Tieto skladby v politickom ladení vyšli v októbri na rovnomennom albume.

Na jeseň 2018 získala ocenenie Dosky za najlepšiu scénickú hudbu sezóny a Cenu Tatrabanky za hudbu v kategórii Mladý tvorca.

V rovnakom čase sa zúčastnila prestížnej Red Bull Music Academy v Berlíne, kam bola pozvaná ako jedna z tridsiatich mladých producentov spomedzi 5 000 uchádzačov z celého sveta.

Vstupenky na koncert Katarzie si môžete zakúpiť už teraz, a  to dokonca lacnejšie o 30 % v predpredaji na nasledujúcej stránke.