V utorok 13. septembra sa na ihrisku MFK Zvolen odohralo druhé kolo Slovnaft cupu, kde proti sebe nastúpil na domácom trávniku tím MFK Lokomotíva Zvolen proti kolegom z 2.ligy FK Poprad, takže zvolenskí futbalisti mali dobré predpoklady na postup do ďalšieho kola. Ale opak bol pravdou, keď na zápas nenastúpilo až osem hráčov zo základu. Tým pádom mal súper obrovské šance vyhrať a postúpiť ďalej. Prvý polčas sa hral neustále na druhej polovici ihriska, teda pri Zvolenskom brankárovi. Zvolenskí futbalisti sa len pár krát dostali cez polovicu a na brankára vystrelil len raz. V 21. minúte sa po peknej samostatnej akcii dostala lopta do brány Zvolena z kopačiek Rusnáka. V druhom polčase hra vyzerala rovnako, keď v 53.minúte padol ďalší gól od Kočiša. Poprad vyhrával 2:0 a Zvolen musel niečo s výsledkom spraviť. Až teraz sa dostali na rad hráči zo základnej formácie. Ako nastúpili traja hráči zo základu, hra sa už presunula aj k popradskej bráne a zvolenskí futbalisti sa pokúšali o otočenie výsledku. Vyzeralo to nádejne, keď v 58.minúte zvolenský hráč Parej vystrelil, lopta sa odrazila od brankára do brány. Do konca zápasu Zvolen vyvíjal tlak na súpera a výsledok sa im bohužial nepodarilo otočiť. MFK Lokomotíva Zvolen teda prehrala na domácom trávniku s FK Poprad 1:2.