V druhom domácom zápase v prebiehajúcej sezóne druhej ligy – východ si futbalisti nášho MFK zmerali sily s Liptovským Mikulášom. 

MFK Zvolen – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:0 (1:0)

Góly: 45. Čertík, 90+1. Popović. ŽK: 73. Kotora, 79. Laco. Zápas vo Zvolene sledovalo 350 divákov.

MFK_Mikulas_futbal-3Zostava MFK Zvolen: Jenčo – Safianyk (46, Čery), Tóth, Kotora, Čertík, Labuda, Sukisa, Kamendy (87. Sudimak), Bajza, Balko (90. Oliinyk), Popović.

Zostava MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol – Kubena, Ferenčík (66. Laco), Janec, Papaj, Gerec, Poremba (78. Andrić), Matić, Jasenovský, Lišivka (C), Kucharčík.

V sobotňajšom zápase pod Pustým hradom si po tretej remíze v sezóne chceli hráči Lokomotívy opäť napraviť chuť víťazstvom. Na vynovenom štadióne sa v súťažnom zápase predstavili len druhýkrát, no po druhý raz si aj pripísali výhru. Priebeh zápasu bol síce pomerne vyrovnaný, no na rozdiel od Liptákov, mali zverenci Antona Jánoša na svojich kopačkách strelecké šťastie. To pretavili do dvoch gólov, ktoré rozhodli o výsledku stretnutia.

Budúcu nedeľu cestuje MFK na východ, kde sa postaví košickému VSS a následne sa znovu postaví Liptovskému Mikulášu, tentokrát na jeho pôde v zápase tretieho kola Slovnaft Cupu. Na domácom trávniku sa potom znovu zvolenskí futbalisti predstavia 17. septembra, kedy privítajú košickú Lokomotívu.