Nedeľa bola vždy synonymom pohody, radosti, oddychu, príjemného posedenia a prechádzky. To všetko sa v júni odohrávalo priamo na námestí SNP. Zmrzlina, kávička, koláčik, detské hry a zábava pod stromami, piknik či nedeľná škola tanca, také bolo júnové korzo. Zvolenčania si ho obľúbili.

_MG_5019V nedeľu 28. júna od 17-tej hodiny sa s tohtoročným Zvolenským korzom rozlúčime a spoločne oslávime prichádzajúce prázdniny. Deti sa budú môcť zabaviť pri výrobe rôznych ozdôb a pokojne si môžu aj zatancovať. Do tanca im bude hrať hudba z muzikálu Na skle maľované. „Prišli sme k vám s muzikou, že vám rozpovieme, čo dobrému chlapovi na dne srdca drieme.
Prišli sme k vám s muzikou, že by sme vám dopriali, aby vám naše piesne náladu priviali..,“
tak zaspieva Divadlo bez opony.

Súčasných Jánošíkov bude zastupovať Andrej Bičan, ktorý odmoderuje súťaž 5 proti 5. V tímoch sa proti sebe postavia účastníci minulých korz ako raper Marks či Vladena Škorvagová a vedenie mesta – primátorka, viceprimátor, poslanci. Bude to určite zaujímavý duel.

Na záver programu vystúpi známy herec a spevák Milo Kráľ so svojím bandom. Predstaví svoj album plný „piesní napáchnutých divadlom“.