Nemocnica AGEL Zvolen neustále zlepšuje komfort a starostlivosť o svojich pacientov a po mnohých novinkách má ďalšiu potešujúcu správu – už od 1. septembra bude jej súčasťou detská ambulancia pod vedením primárky detského oddelenia MUDr. Zuzany Krčíkovej.

,,Sme veľmi radi, že sme naše služby mohli rozšíriť práve o starostlivosť o najmenších pacientov, výhodou je, že v prípade potreby je dieťa prijaté k lôžkovej starostlivosti na našom Pediatrickom oddelení,“ vysvetľuje riaditeľka zvolenskej nemocnice Ing. Ľudmila Veselá. Obvod ambulancia preberie  od MUDr. Jaroslavy Chovanovej, ktorá odišla do dôchodku. Konkrétne ide o zdravotný obvod Zvolen: Amfiteáter, Balkán, Bukovinka, Bukovská Studňa, Cesta na Kráľovej, gen. Asmolova, J. Kollára, K. Šmidkeho, Kremnická, Lučenecká cesta, Neresnica, Nádvorná, Námestie Cyrila a Metoda, Námestie mládeže, Pražská, Rastislavova, Sarvaška a Strakonická cesta. Ambulancia sa bude nachádzať na 3. poschodí budovy Detského oddelenia.

Ordinačné hodiny Pediatrickej ambulancie budú v pracovnom týždni od pondelka do štvrtku  od 7:00 do 15:00 a v piatok od 7:00 do 12:00 hod.  Prihlásiť svoje dieťa môžu rodičia od 2. septembra na telefónnych číslach 045/ 5201 521 alebo 045/ 5201 522.