Už štrnástu sezónu pozýva do najnavštevovanejších slovenských lyžiarskych stredísk unikátny projekt LAND-ROVER SNOW SHOW.

Jeho hlavnou myšlienkou je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny 2020 a dotvorenie atmosféry prostredníctvom zábavy a prezentácie noviniek pre danú sezónu.

Vo vybraných strediskách si budú môcť návštevníci pozrieť a vyskúšať horúcu novinku LAND-ROVER DEFENDER a ďalšie modely z portfólia RANGE ROVER a DISCOVERY, testovať aktuálnu kolekciu lyží značky ROSSIGNOL, okuliare a prilby BOLLÉ, CÉBÉ a športové oblečenie DAINESE.

Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich aj ľadovo vymrazených nápojov JÄGERMEISTER a takisto môžu ochutnať aj nealko zázvorový nápoj ROCHESTER GINGER. Vysnívané zamestnanie vám pomôže nájsť PROPLUSCO a operatívny leasing vozidiel predstaví LEASEPLAN.

Celá séria LAND-ROVER SNOW SHOW je sprevádzaná TOMAGGIOM – moderátorom z Rádia Anténa Rock, ktorý sa zaručene postará o Vašu zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít.

Celodenným finále každej z akcií je hlavná výhra – auto LAND-ROVER na víkend. Séria podujatí štartuje tento rok 11. januára v Salamandra resorte v Štiavnických vrchoch.

Pre viac informácií o kalendári podujatí a partneroch klikajte na oficiálny web www.snow-show.sk.