V živote sa vyskytnú situácie ktoré nikto z nás nechce zažiť ale nie vždy sa tomu dá vyhnúť. Často v takomto prípade pomôže zvládnuť situáciu dostatok finančnej hotovosti.

byty-bývanie-panelákV prípade že vlastníte byt, dom prípadne inú nehnuteľnosť je možné sa v krátkom čase dostať k predaju a finančným prostriedkom. Klasický predaj bytu často krát zaberie minimálne mesiace než sa dostanete k finančným prostriedkom. Je potrebné spraviť veľa úkonov hlavne však tieto. Vybrať realitnú kanceláriu ktorá Vás bude zastupovať a ponúkať Vašu nehnuteľnosť. Ďalej nasleduje nafotenie bytu, vytvorenie prezentácie a inzerovanie ponuky na internete prípadne inými cestami. V prípade záujemcov je potrebné vykonať niekoľko obhliadok. Keď už myslíte že máte záujemcu tak často krát nastane situácia že mu nie je schválený hypotekárny úver a všetko začína odznova. Štandardne trvá predaj bytu 2 až 6 mesiacov. To je minimálna doba kedy je možné dostať sa k peniazom z predaja. Ak ale potrebujete peniaze rýchlejšie existuje práve riešenie výkupu nehnuteľnosti. Týmto spôsobom je možné dostať sa k finančným prostriedkom v priebehu dní prípadne týždňov. Dlhoročné skúsenosti a mnoho úspešných referencií má v tomto segmente spoločnosť RealityPD. Konkrétne ponuky a možnosti výkupu nájdete na jej web stránke. Ponúka dlhoročné know-how ako aj vyškolených pracovníkov ktorí sú schopní odpovedať na akékoľvek otázky ohľadom výkupu.

Pracovné ponuky realitných maklérov ako aj ostatné druhy práce vo zvolenskom regióne a okolí je možné nájsť na personálnom serveri www.tujepraca.sk Pracovný portál ponúka rovnako informácie pre záujemcov o prácu a rady pri žiadostiach o zamestnanie.