Polícia vo Zvolene prosí širokú verejnosť o pomoc pri vyšetrovaní úblíženia na zdraví, ku ktorému malo dôjsť v súvislosti s dopravnou nehodou v areáli zvolenskej nemocnice.

Nehoda sa mala stať v utorok, 20. októbra medzi 12.00 až 13.00 h. „V areáli Nemocnice s poliklinikou vo Zvolene, v blízkosti urgentného príjmu, záchranári našli na zemi ležať zranenú 77-ročnú dôchodkyňu. Podľa predbežných zistení, ženu mohlo zraziť auto a k zrážke malo dôjsť pri pravom okraji cesty pred štvorramennou križovatkou. Dôchodkyňa utrpela ťažké zranenia,“ informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici na Facebooku.

Polícia prosí svedkov tejto udalosti, aby sa prihlásili a pomohli objasniť, čo sa na mieste stalo. Polícia hľadá ako svedka aj ženu, ktorá bola následne v kontakte s manželom poškodenej, po tom ako sa vrátil na miesto a odovzdala mu veci poškodenej.

Informácie, ktoré pomôžu vo vyšetrovaní je možné oznámiť polícii napríklad aj cez správu na sociálnej sieti alebo tradične na čísle 158.