Ešte ste nepočuli slovo fleece a prvé, čo vám teraz napadne, je „vygoogliť“ si, čo vlastne znamená? Nemusíte to robiť, pretože vám to v krátkosti predstavíme v najbližších riadkoch.

Fleece patrí medzi najmäkšie materiály, jeho prednosťou sú výborné tepelnoizolačné vlastnosti i fakt, že tento materiál veľmi rýchlo vyschne. Existuje viacero dôvodov, prečo by ste fleece mali skúsiť.

1. Mnohoraké využitie

Prednosťou fleece je určite aj mnohoraké využitie na rôzne druhy oblečenia, dek či doplnkov. Toto je len krátky výpis toho, čo si môžete ušiť, resp. vyrobiť s použitím fleece: deky, vankúše, mikiny, čiapky, šály a rukavice, prehozy či vložky do kabátov a búnd. V praxi to znamená, že ak radi nakupujete materiál ako metráž, čiže si potom z neho sami ušijete alebo dáte ušiť konkrétne oblečenie či doplnky, môžete fleece využiť naozaj na viacero spôsobov. Veľmi obľúbené sú napríklad deky z fleece, ak máte domáceho miláčika a chcete mu dopriať maximálny komfort, tak sa tento materiál používa aj na vystlanie psieho pelechu.

2. Výborne zahreje

Už sme spomínali tepelnoizolačné vlastnosti, ktoré patria medzi benefity tohto materiálu. Aj zo skúseností zákazníkov je potvrdené, že fleece výborne zahreje, vďaka čomu sa používa aj vo forme vložky do búnd, kabátov či kočíkov. Rovnako veľmi rýchlo vyschne, čo zase môžete oceniť napríklad po praní alebo vtedy, keď vonku na daždi zmoknete a potrebujete, aby vaša bunda či kabát rýchlo vyschli.

3. Jeden z najobľúbenejších

Toto nie je naše tvrdenie, vychádzame z recenzií i štatistík. Fleece skutočne patrí medzi najobľúbenejšie a najpríjemnejšie materiály, z ktorých sa šijú napríklad nesmierne pohodlné mikiny, bundy či kabáty. A stále je výhoda, že sami môžete dať priestor svojej fantázii a ušiť si odev podľa svojich predstáv. Veď si stačí kúpiť fleece cez Bubulakovo.sk a sami uvidíte, aké možnosti sa vám s týmto pohodlným materiálom otvoria.