V 14. kole Tipsport extraligy sa naši hokejisti predstavili na ľade Trenčína, kde sa domácemu celku po dvoch využitých presilovkách podarilo vyhrávať 2:0. Zvolenčania však zabrali a ešte do konca druhej tretiny vyrovnali skóre. V poslednej tretine však museli opäť doťahovať  jednogólový náskok domácich, čo sa im aj podarilo, ale víťazný gól sa im už streliť nepodarilo. V predĺžení už boli úspešnejší domáci, po tom čo dokázali ubrániť aj presilovku HKm 4:3.

Zvolen však aj napriek prehre stále ťahá šnúru zápasov, v ktorých dokázal bodovať a v kolónke prehier v riadnom hracom čase stále svieti nula. Najbližší zápas budú mať naši hokejisti šancu spraviť si chuť, pretože v nedeľu ich čaká derby s Banskou Bystricou.

Dukla Trenčín – HKm Zvolen 4:3 (1:0, 1:2, 1:1 – 1:0)

Góly: 11. Koma (Pardavý, Kopecký), 28. Sojčík (Tybor, Tomáš Klíma), 47. Kopecký (T. Klíma, Tybor), 65. Tybor (Vizváry, Sojčík) – 36. L. Jurík (Podkonický, Ťavoda), 40. Škvaridlo (Chovan, L. Jurík), 49. Brabenec (Hraško )

Dukla Trenčín: Kristín – Imrich, Koma, Vizváry, Biro, Bokroš, Bednár, Marković, Habšuda – Pardavý, Marosz, Kopecký, Tybor, Lelkeš, Sojčík, L. Klíma, T. Klíma, Gašparovič, Mravík, Broska, Jakúbek.

HKm Zvolen: Šimko – Juraško, Hraško, Ťavoda, Mucha, Pokovič, Výborný, Pichnarčík, Ihnaťo – Zuzin, Brabenec, Podkonický, Škvaridlo, L.Jurík, Chovan, Puliš, M. Jurík, Ďaloga, Méry, Huňady, Sikela.