ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 2.7.2021

Táňa Pauhofová hlási návrat na filmové plátna, Kino Star ponúka aj animák Raya a posledný drak

Začiatok letných prázdnin si môžete spríjemniť napríklad aj návštevou kina.

Vo štvrtok, 1. júla pribudli do programu zvolenského kina Star hneď štyri filmové novinky. Tou prvou je slovenská tragikomédia Muž so zajačími ušami, pod ktorú sa podpísal režisér Martin Šulík. Nasleduje akčný thriller Rozhnevaný muž, pričom v tohtotýždňovej ponuke nechýba ani horor Očista navždy. Tešiť sa zároveň môžu aj priaznivci animákov, pre nich je pripravená snímka Raya a posledný drak.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

MUŽ SO ZAJAČÍMI UŠAMI

Táto snímka je komédiou o mužovi, ktorému prevráti život naruby jeden telefonát, ale aj rozprávaním o našich predstavách o vlastnom živote, premene medziľudských vzťahov a priateľstve. Hlavný hrdina príbehu nečakane získa zvláštnu schopnosť – mimoriadny sluch. Počuje nielen to, čo ľudia hovoria, ale aj nad čím premýšľajú. Zrazu sa dozvedá, čo si o ňom myslia jeho najbližší, rodina aj priatelia. Titulnej roly sa ujal známy český herec a režisér Miroslav Krobot a sekundovať mu bude Oldřich Kaiser. Svoju prvú rolu v slovenskom filme získala aj držiteľka ocenenia Najlepšia európska herečka Alexandra Borbély. Ponuku účinkovať prijali tiež herečky Taňa Pauhofová, Zuzana Krónerová a Zuzana Mauréry.

OČISTA NAVŽDY

Raz do roka sa americké ulice vždy na dvanásť nočných hodín premenia na peklo. Nepracuje ani jedna zo zložiek záchranného systému a všetky zločiny, vrátane tých najťažších, sú úplne legálne. Táto brutálna noc sa volá Očista…

RAYA A POSLEDNÝ DRAK

Príbeh filmu Raya a posledný drak od štúdia Walt Disney Animation nás zavedie do fantazijného sveta a starovekej ríše Kumandra, kde ľudia a draci žijú spolu oddávna v harmónii a mieri. Ale keď jedného dňa zlá a deštrukčná sila napadla krajinu Kumandra s cieľom ovládnuť ju a zničiť, draci sa veľkoryso obetovali, aby zachránili ľudstvo. Teraz, o 500 rokov neskôr, sa to isté zlo vrátilo a záchrana ríše Kumandra leží na pleciach osamelej bojovníčke Rayi, ktorá musí nájsť legendárneho posledného draka, aby jej pomohol zachrániť a obnoviť zničenú a rozdelenú krajinu.

ROZHNEVANÝ MUŽ

Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria