PR článok | Foto: Aleona / Shutterstock.com | 7.6.2021

Šperky s diamantmi zaručene potešia každú ženu

O tom, koľko by mal muž investovať do zásnubného prsteňa pre svoju vyvolenú, sa už napísalo veľa. Spomína sa jeden mesačný plat, dva a dokonca aj tri. V prvom rade však treba myslieť na svoje finančné možnosti a zbytočne sa nedostať to finančných ťažkostí kvôli prsteňu, ktorý vaša polovička do roka vymení za obrúčku.

Ak si to však môžete dovoliť, nešetrite

Ak však chcete ukázať, že do svojej partnerky sa nezdráhate investovať a je to vo vašich finančných možnostiach, ponuka očarujúcich diamantových prsteňov je to, kam by ste mali upriamiť svoju pozornosť. Za vaše peniaze totižto získate prsteň, ktorému neodolá žiadna žena.

A kľudne bude stačiť ak bude mať „len“ jeden diamant. Ak však chcete ešte väčšiu exkluzivitu, siahnite po prsteňoch, ktoré majú okrem jedného hlavného diamantu aj ďalšie menšie diamanty. Tie môžu byť postranné, prípadne v obľúbených štýloch Halo a Pavé.

A ak plánujete pre svoju polovičku vyberať len to najlepšie, do módy sa opäť vrátili prstene, ktoré nemajú jeden, ale rovno tri hlavné diamanty, z ktorých ani jeden nikto neprehliadne.

Dokonalá ozdoba tváre vašej milovanej

Nech už vyberiete akýkoľvek zásnubný prsteň, držíme palce, aby povedala áno. Zároveň sme presvedčení, že luxusnému diamantovému prsteňu nepovie nie.

A keď budete potom vo víre svadobných príprav, potešte svoju nastávajúcu diamantovými náušnicami, ktoré počas svadby skvelo doplnia jej krásny účes a dokonalý make-up. Lepšiu ozdobu jej tváre nezoženiete.

Rovnako ako v prípade diamantových prsteňov aj diamantové náušnice patria k luxusnejšiemu tovaru. S tým sa ale ráta. Za drahé materiály a špičkové prevedenie sa skrátka platí. Obzvlášť ak vyberiete kruhové náušnice, ktoré pôsobia zo všetkých druhov asi najluxusnejšie a najelegantnejšie. Ak však máte v pamäti ako bola vaša snúbenica nadšená z diamantového zásnubného prsteňa, určite viete, že to stojí za to.