Tehlový byt, Balkón 6m, slnečný a tichý, minináklady, 3 pivnice, 2 záhradky

ID 402

Igor Ambrózy – Expert na reality Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka slnečný byt 3+1 s balkónom v peknom prostredí, vhodný na bývanie, aj ďalšie prenajímanie v meste Sliač.

VÝHODY: tehla, veľký balkón, mimoridne nízke náklady, 2 záhradky, bazén, 3 pivnice, otočený za slnkom, tichá lokalita, uzavretý dvor……

Ak chcete vedieť ešte viac info, fotky, 2D a 3D pôdorysy, video a virtuálnu prehliadku, tak nižšie je link na vlastnú webstránku nehnuteľnosti:

https://ambrozy.sk/tehla-balkon-bazen

(link skopírujte a otvorte vo svojom prehliadači)

MESAČNE NÁKLADY : 56 eur / mes. + elektrina 20 € a plyn na kúrenie aj varenie cca. 60€. Spolu len 136 EUR.

LOKALITA: Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej a žiadanej lokalite, v blízkosti obchody, zdravotné stredisko, lekáreň, MHD, cyklotrasa, bicyklovanie, blízko do prírody na prechádzky, detské ihrisko.

Mesto Sliač je veľmi žiadané na bývanie a nehnuteľnosti sa v tejto lokalite v ponuke dlho „neohrejú“.

Takže ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. Čo keď ponuka zaujme viacerých a niekto vás predbehne…

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na : igor@ambrozy.sk

V prípade väčšieho počtu záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke financovania. Rozhodne doterajší majiteľ.

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.

Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 3,40% v akcii. Bezplatne….. Energetický certifikát nie je vytvorený.

Kontakt

Meno: Igor Ambrózy
Telefón: 0948224424
Cena: 154 997 €