Aktuálny prehľad realitných ponúk vo Zvolene a okolí priamo na ZVonline.sk.

Najnovšie ponuky bytov, domov či iných nehnuteľností na predaj a prenájom nielen v meste, ale aj širšom regióne je možné bezplatne publikovať na zvonline.sk/reality.

Portál ZVonline.sk prináša priestor na bezplatné uverejňovanie inzerátov realitných ponúk v regióne. Portál ZVonline.sk prináša denne aktualizované zaujímavé informácie z regiónu a pridanou hodnotou našej sekcie inzercie realitných ponúk bude práve prepojenie na lokálny spravodajský obsah a to hneď vo viacerých podobách. Základné publikovanie inzerátov zostane vždy a trvale bezplatné.

Inzeráty je možné zaradiť do základných kategórií, uviesť najdôležitejšie údaje, pridať popisný text, či vložiť prezentačné video firmy zo služieb Youtube či Vimeo (vo forme linku na nový riadok).

Záujemcovia následne môžu zadávateľov kontaktovať či už cez uvedený telefonický kontakt alebo odoslaním formulára, ktorý sprostredkuje odpoveď priamo im na e-mail. Zadávateľ môže inzerát kedykoľvek spravovať na základe zadaného hesla následne kedykoľvek spravovať – upravovať či zmazať.

Inzerát pridáte tu…

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na inzeraty@zvonline.sk.

Kontakt

Meno: ZVonline.sk
Telefón: -
Cena: Cena dohodou