Leaders & Partners reality s.r.o. so súhlasom zverejňujeme na prenájom zaujímavý nebytový priestor vo Zvolene, v lokalite Západ, s vynikajúcou polohou a s vynikajúcim umiestnením v objekte obchodného centra Kocka vo frekventovanej lokalite najväčšieho sídliska v meste Zvolen.

Predmetný rohový priestor s preskleným výkladom z dvoch strán č. 176 /viď zelená plocha v pôdoryse/ je umiestnený na prízemí polyfunkčného objektu s podlahovou plochou 37,43 m2, vrátane sociálneho zariadenia a priestoru na sklad. Veľkým benefitom pre budúceho nájomcu je možnosť k tomuto interiérovému priestoru vybudovať aj letnú terasu vo výmere 19,36 m2 /viď pôdorys/.

Vynikajúce podnikateľské miesto poskytne dobrú viditeľnosť umiestnenej reklamy pre budúceho nájomcu, a tým aj rýchlu spätnú väzbu pre úspešné podnikanie.

PARKOVANIE: dostatok verejných parkovacích miest pri predmetnom objekte.

LOKALITA:

V obchodnom centre Kocka nájdete rôzne služby, okrem iného, market Terno, 101 drogérie, pošta, bankomaty, kadernícky salón, pizzeria, piváreň, cukráreň a iné. V tesnej blízkosti sa nachádza Billa, čerpacia stanica Slovnaft, dealer Peugeot a Citroën.

DOPRAVNÉ SPOJENIE:

Veľkou výhodou je výborná dopravná dostupnosť MHD do všetkých častí mesta Zvolen a v bezprostrednej blízkosti dopravné napojenie na R1 smer Nitra a dopravné napojenie na R1 smer Banská Bystrica.

VÝHODY:

blízko do centra mesta
skvelá dopravná dostupnosť MHD v rámci celého Zvolena
klimatizácia
parkovacie miesta
CENA:

630,- EUR/mes./bez DPH – nájom za NP + 50 % podiel na spoločných priestoroch_5,24 m2 /viď zelená plocha pôdorysu č.124/ vo výške 38,- EUR/mes./bez DPH + zálohy za energie, kaucia vo výške 2 – mesačného nájmu pri podpise zmluvy, nevratná kaucia vo výške 1 – mesačného nájmu

KONTAKT: Leaders & Partners reality s.r.o. Zvolen

Bc. Ľuboš Lorinc – licencovaný realitný maklér v NARKS

0902 577 617
lubos.lorinc@lpreality.sk
web: lpreality.sk/zvolen
web: lpreality.sk

V prípade potreby vieme zabezpečiť bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia úvery, najvýhodnejšie financovania rôznych nehnuteľností.

V prípade potreby vieme zabezpečiť bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia neživotné poistenie, najvýhodnejšie poistenia rôznych nehnuteľností.

Kontakt

Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
Telefón: 0902577617
Cena: 668 €