Leaders & Partners reality s.r.o. exkluzívne ponúkame na predaj pozemok vo Zvolene, v lokalite Zlatý potok, vedený ako záhrada, ktorá je umiestnená v extraviláne obce Zvolen. Záhrada je súčasťou záhradkárskej oblasti Na hlinách, pričom celková plocha pozemku je 191 m2 a tvar pozemku je obdĺžnik v rovine, z toho polovica pozemku je v osobnom vlastníctve a zvyšná polovica pozemku má užívateľské právo. Podľa najnovších informácií z Okresného úradu Zvolen, pozemkový a lesný odbor bude v tomto roku 2023 odkúpená aj zvyšná polovica z výmery 191 m2 do osobného vlastníctva, plus budú mať vlastníci záhrad aj v podielovom spoluvlastníctve spoločné priestory t. j. chodníky.

Na pozemku sa nachádza záhradná chatka na náradie. Celá záhradkárska oblasť je oplotená a má vstupné brány z dvoch strán, ktoré sa uzamykajú. K vstupnej bráne k záhrade vedie upravená prístupová cesta.

Na pozemku sa nachádza studňa – úžitková voda na polievanie. Prípojka pitnej vody v tejto lokalite nie je momentálne možná, Prípojka EE v chatke možná, až po vybudovaní novej distribučnej sústavy SSD v priebehu rokov 2023 až 2024, v tejto lokalite Na Hlinách. Žiadosť o pripojenie bola v minulosti podaná.

Výhody záhradky: slnečná, pekný výhľad, tiché prostredie. Na záhrade sú vysadené ovocný stromy, ovocné kry a iné.

Predajná cena 13.000,-EUR.

V prípade seriózneho záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m. č. 0902 577 617 alebo emailom: lubos.lorinc@lpreality.sk

web: lpreality.sk/zvolen

web: lpreality.sk

TEŠÍME SA NA OBHLIADKU S VAMI!

!!GARANCIA!!
________________________________________________________________________________________________________________
1. prvotriedny a profesionálny prístup pri predaji alebo kúpe Vašej nehnuteľnosti
2. online právny servis a právne poradenstvo (vypracovanie zmluvnej dokumentácie interným advokátom do 24 hod)
3. garancia úspešného zápisu do katastra nehnuteľností
4. zabezpečenie znaleckého posudku
5. Interný hypotekárny špecialista k dispozícii 24/7 online (spolupracujeme s každou bankou)
6. hradíme kolky spojené s prevodom nehnuteľností štandardný vklad –>zrýchlený vklad máte u nás za polovicu!
_____________________________________________________________________________________________________________

V prípade potreby pre záujemcu, vieme zabezpečiť bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia úvery, najvýhodnejšie financovanie akéjkoľvek nehnuteľnosti !!!

V prípade potreby pre záujemcu, vieme zabezpečiť bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia neživotné poistenie, najvýhodnejšie poistenie akéjkoľvek nehnuteľnosti !!!

Kontakt

Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
Telefón: 0902577617
Cena: 13 000 €