Leaders & Partners reality s.r.o. ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo Zvolene, v lokalite Zlatý potok, na ulici A.Hlinku. Byt sa nachádza na 1. N.P., je vo výmere 61 m2, má balkón a lóggiu, orientácia strán V-Z. Byt má vymené okná za plastové okná vrátane balkonových dverí, ináč je v pôvodnom zachovalom stave.

K bytu patrí murovaná pivnica vo výmere cca 3 m2, ktorá je umiestnená v suteréne obytného domu. Panelový dom je zateplnený s energetickým certifikátom budovy C, vo vchode je nový výťah max.400 kg – kapacita 5 osôb, vo vchode zavedená optika Orange a spravuje ho SBD Zvolen a mesačný zálohový predpis je nastavený na platbu cca 100,-Eur.

V zmysle listu vlastníctva na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy, možnosť založenia bytu v prospech financujúcej banky kupujúcich.

Cena 99.000,- EUR. V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.

V prípade potreby vieme zabezpečiť pre potencionálneho kupujúceho bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia úvery, najvýhodnejšie financovanie tejto nehnuteľnosti.

V prípade potreby vieme zabezpečiť pre potencionálneho kupujúceho bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia neživotné poistenie, najvýhodnejšie poistenie tejto nehnuteľnosti.

V prípade seriózneho záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m. č. 0902 577 617 alebo emailom: lubos.lorinc@lpreality.sk

web: lpreality.sk/zvolen

web: lpreality.sk

TEŠÍME SA NA OBHLIADKU S VAMI!

!!GARANCIA!!
______________________________________________________________________________________________________
1. prvotriedny a profesionálny prístup pri predaji alebo kúpe Vašej nehnuteľnosti
2. online právny servis a právne poradenstvo (vypracovanie zmluvnej dokumentácie interným advokátom do 24 hod)
3. garancia úspešného zápisu do katastra nehnuteľností
4. zabezpečenie znaleckého posudku
5. Interný hypotekárny špecialista k dispozícii 24/7 online (spolupracujeme s každou bankou)
6. hradíme kolky spojené s prevodom nehnuteľností štandardný vklad –>zrýchlený vklad máte u nás za polovicu!
_____________________________________________________________________________________________________

Kontakt

Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
Telefón: 0902577617
Cena: 99 000 €