Leaders & Partners reality s.r.o. exkluzívne ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo Zvolene, v lokalite Zlatý potok, nachádzajúci sa na ulici M. Rázusa, vo výmere 69 m2, súčasťou bytu je lóggia. Bytový panelový dom má osobný výťah s nosnosťou do 250 kg, má 8.N.P., je zateplený, v roku 2011 bola rekonštruovaná strešná krytina. K bytu prislúchajú 2 väčšie murované pivnice vo výmere spolu 7,21 m2.

Byt bol v minulosti kompletne zrekonštruovaný: nová elektroinštalácia potiahnutá medenými káblami s výstupnou revíznou správou, bezpečnostné dvere s novou vložkou od firmy Sherlock, murované jadro – WC s kúpeľňou, komplet plastové okná so sieťkami proti hmyzu, komplet stierky, stierky ošetrené penetračným náterom a namaľované farbou, nová kuchynská linka do tvaru L od firmy Decodom, v izbách tvoria podlahu drevené parkety prebrúsené a namorené, vrátane lakovania, v kuchyni a v chodbe nová dlažba, nové jadro s obkladom a dlažbou, nová sanita, ventilátory v kúpeľni, a pod.

V panelovom dome boli v roku 2022 zrealizované nové stupačkové rozvody plynu, vody, kanalizácie, merače vody, nový merač plynomeru.

Dispozícia bytu: chodba, kúpeľňa s WC, nepriechodné izby, pol izba s lóggiou, kuchyňa, izba spálňa, obývacia izba.

Chodba vo výmere 9,09 m2, kúpeľňa vo výmere 2,47 m2, WC vo výmere 0,94 m2, pol izba vo výmere 5,85 m2, obývacia izba vo výmere 20,30 m2, izba spálňa vo výmere 11,73 m2.

Benefity bytu: nízky mesačný zálohový predpis, zavedená optika – internet /prepis na nového užívateľa/, vnútorný, orientácia SV a JZ, slnečný, pekný výhľad, príjemné a tiché rodinné prostredie plné zelene, detské ihriská a iné.

Občianska vybavenosť: v blízkosti je zdravotné stredisko, lekáreň, základná škola, materské školy, zastávka MHD, obchody Lidl, Billa, Coop Jednota, pošta a iné

V prípade potreby vieme zabezpečiť pre potencionálneho kupujúceho bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia úvery, najvýhodnejšie financovanie tejto nehnuteľnosti.

V prípade potreby vieme zabezpečiť pre potencionálneho kupujúceho bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia neživotné poistenie, najvýhodnejšie poistenie tejto nehnuteľnosti.

V prípade seriózneho záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m. č. 0902 577 617 alebo emailom: lubos.lorinc@lpreality.sk

web: lpreality.sk/zvolen

web: lpreality.sk

TEŠÍME SA NA OBHLIADKU S VAMI!

!!GARANCIA!!
______________________________________________________________________________________________________
1. prvotriedny a profesionálny prístup pri predaji alebo kúpe Vašej nehnuteľnosti
2. online právny servis a právne poradenstvo (vypracovanie zmluvnej dokumentácie interným advokátom do 24 hod)
3. garancia úspešného zápisu do katastra nehnuteľností
4. zabezpečenie znaleckého posudku
5. Interný hypotekárny špecialista k dispozícii 24/7 online (spolupracujeme s každou bankou)
6. hradíme kolky spojené s prevodom nehnuteľností štandardný vklad –>zrýchlený vklad máte u nás za polovicu!
_____________________________________________________________________________________________________

Kontakt

Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
Telefón: 0902577617
Cena: 139 000 €