Leaders & Partners reality s.r.o. ponúkame na predaj 2 izbový byt vo Zvolene, v lokalite Západ, na ulici Pražská. Byt je vo výmere 64 m2, má balkón, orientácia strán J-S. Byt má vymenené okná za plastové okná vrátane balkónových dverí, ináč je v pôvodnom zachovalom stave. K bytu patrí laťková pivnica, ktorá je umiestnená v suteréne obytného domu. Panelový dom je zateplený a spravuje ho SBD Zvolen a mesačný zálohový predpis je nastavený na platbu cca 150,-EUR.

V zmysle listu vlastníctva na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy, možnosť založenia bytu v prospech financujúcej banky kupujúcich.

Cena 122.000,- EUR. V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.

V prípade potreby vieme zabezpečiť potencionálneho kupujúceho bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia úvery, najvýhodnejšie financovanie tejto nehnuteľnosti.

V prípade potreby vieme zabezpečiť potencionálneho kupujúceho bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia neživotné poistenie, najvýhodnejšie poistenie tejto nehnuteľnosti.

V prípade seriózneho záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m. č. 0902 577 617 alebo emailom: lubos.lorinc@lpreality.sk

www.lpreality.sk/zvolen

TEŠÍME SA NA OBHLIADKU S VAMI!

!!GARANCIA!!
______________________________________________________________________________________________________
1. prvotriedny a profesionálny prístup pri predaji alebo kúpe Vašej nehnuteľnosti
2. online právny servis a právne poradenstvo (vypracovanie zmluvnej dokumentácie interným advokátom do 24 hod)
3. garancia úspešného zápisu do katastra nehnuteľností
4. zabezpečenie znaleckého posudku
5. Interný hypotekárny špecialista k dispozícii 24/7 online (spolupracujeme s každou bankou)
6. hradíme kolky spojené s prevodom nehnuteľností štandardný vklad –>zrýchlený vklad máte u nás za polovicu!
_____________________________________________________________________________________________________

Kontakt

Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
Telefón: 0902577617
Cena: 122 000 €