Leaders & Partners reality s.r.o. ponúkame na predaj 1 izbový byt v DETVE, v lokalite širšie centrum, na ulici A. Hlinku. Byt sa nachádza na 8. N.P., je vo výmere 38 m2, nemá balkón, orientácia strán V. Byt má vymenené okná za plastové okná, v izbe tvoria podlahu drevené parkety, ináč je v pôvodnom zachovalom stave.

K bytu patrí pivnica, ktorá je umiestnená v suteréne obytného domu. Panelový dom je zateplený, má dva vchody, vo vchode je výťah max. 250 kg – kapacita 3 osôb, vo vchode obytného domu je zavedená optika a dom spravuje firma IDM Detva a mesačný zálohový predpis je nastavený na platbu cca 100,-Eur.

V blízkosti obytného domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, pokojné a rodinné prostredie.

Čo sa týka právneho stavu, tak v zmysle listu vlastníctva na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy, možnosť založenia bytu v prospech financujúcej banky kupujúcich.

Cena 65.000,- EUR. V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.

V prípade potreby vieme zabezpečiť pre potencionálneho kupujúceho bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia úvery, najvýhodnejšie financovanie tejto nehnuteľnosti.

V prípade potreby vieme zabezpečiť pre potencionálneho kupujúceho bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia neživotné poistenie, najvýhodnejšie poistenie tejto nehnuteľnosti.

V prípade seriózneho záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m. č. 0902 577 617 alebo emailom: lubos.lorinc@lpreality.sk

web: lpreality.sk/zvolen

web: lpreality.sk

TEŠÍME SA NA OBHLIADKU S VAMI!

!!GARANCIA!!
______________________________________________________________________________________________________
1. prvotriedny a profesionálny prístup pri predaji alebo kúpe Vašej nehnuteľnosti
2. online právny servis a právne poradenstvo (vypracovanie zmluvnej dokumentácie interným advokátom do 24 hod)
3. garancia úspešného zápisu do katastra nehnuteľností
4. zabezpečenie znaleckého posudku
5. Interný hypotekárny špecialista k dispozícii 24/7 online (spolupracujeme s každou bankou)
6. hradíme kolky spojené s prevodom nehnuteľností štandardný vklad –>zrýchlený vklad máte u nás za polovicu!
________________________________________________________________________________________________

Kontakt

Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
Telefón: 0902577617
Cena: 65 000 €