ZVonline.sk (FR, foto: I. Golembiovský), video: huste.tv | 3.4.2016

FOTO+VIDEO: Po zvolenskej odvete je stav semifinálovej série vyrovnaný

Po štyroch zápasoch semifinálovej série medzi Zvolenom a Nitrou je stav vyrovnaný. HKM druhý domáci zápas zvládlo a vynútilo si tak ďalší návrat série späť do Zvolena.

HKM Zvolen – HK Nitra 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Gól:
3. Puliš (Juraško). Zápas vo Zvolene sledovalo 3 580 divákov. Stav série 2:2.

Zostava HKM Zvolen: Baroš – Demiters, Juraško, D. Krejčí, Andersons, F. Fekiač, Habšuda – Semorád, Brabenec, Puliš – Brendl, T. Klíma, Obdržálek – J. Jurík, Mráz, Klhůfek – P. Zuzin, L. Jurík, Žilka.

BBO_9573Zostava HK Nitra: Valent – Milam, Ordzovenský, Podhradský, Mezei, Baker, Kuzma, König, Piačka – Laliberté, Slovák, Blackwater – H. Ručkay, Beca, Kutálek – Macík, J. Štefanka, Stloukal – Pupák, Bene, Bajtek.

Zverenci Josefa Tureka tentokrát vzali opraty zápasu do svojich rúk hneď od začiatku. Gól Puliša z tretej minúty ale zostal napriek mnohým šanciam napokon posledný. Hostia sa len ťažko dostávali do zápasu, Zvolen bol v defenzíve pozorný, no s pribúdajúcimi minútami začínali tlačiť na domácich čoraz viac. Keď v závere zazvonila aj žrď Barošovej bránky bolo jasné, že šťastena sa v nedeľu priklonila na stranu domácich. Séria bude pokračovať v utorok v Nitre, vo štvrtok o 17-tej sa vráti do Zvolena.

Fotogalériu zo zápasu doplníme v nočných hodinách.

Fotogaléria