PR článok | 11.7.2016

Nenechaj sa už viac obmedzovať prečerpanými dátami

Stalo sa ti už, že si mal vyčerpané dáta v mobile a rýchlosť internetu sa ti spomalila na najnižšiu možnú rýchlosť práve vo chvíli, keď si ho najviac potreboval? Vďaka 4G internetu v mobile od 4ky sa ti to už nikdy nestane. Aktivuj si balík GIGA. V rámci neho máš k dispozícii 1 GB dát na mesiac. Tie sa ti obnovia automaticky v prípade, že by si ich minul skôr.

nahlad4-ka

Aktiváciu balíka GIGA a ostatných dátových balíkov jednoducho vykonáš prostredníctvom SMS, ktorú zašleš na číslo 950. Táto tabuľka ti ukáže, čo všetko si SMS príkazmi vybavíš.

Tvar príkazu v SMS Po zaslaní príkazu sa stane nasledovné
GIGA aktivácia dátového balíka GIGA s automatickou obnovou
GIGA 1 jednorazová aktivácia dátového balíka GIGA
GIGA STAV požiadavka na zistenie stavu automatickej obnovy dátového balíka GIGA
GIGA PLUS 1 aktivácia dátového balíka GIGA PLUS (jednorazová)
GIGA STOP zrušenie automatickej obnovy dátového balíka GIGA

Na konci platnosti dátového balíka (teda po 30 dňoch) a tiež  v priebehu platnosti budeš informovaný o priebežnom míňaní dát formou SMS.

4G internet je neuveriteľne rýchly

Nie je internet ako internet. Čím je 4G internet taký výnimočný? Vďaka nemu sleduješ videá, nahrávaš fotky, sťahuješ filmy alebo hudbu rýchlejšie než kedykoľvek predtým! Pesničku si môžeš užívať vo svojom mobile vďaka 4G internetu už do troch sekúnd. Klip k nej máš načítaný do 45 sekúnd a to v super kvalite a vysokom rozlíšení.

Hoci je 4ka na slovenskom trhu krátko, svoje služby a pokrytie neustále zlepšuje a rozširuje. Na webe 4ky si môžete overiť, či je pokrytie 4G/LTE signálom aj v tvojom meste či obci. Ak sa pokrytie v tvojej lokalite nenachádza, už zajtra sa to môže zmeniť.

Prenes si číslo do 4ky a získaj 10 GB dát

Počas leta môžeš so 4kou zo svojho smartfónu rýchlo a jednoducho zdieľať fotky na sociálnych sieťach, posielať si ich s kamošmi, pozerať videá alebo svoje mobilné dáta využiť na iné možnosti online zábavy. Ak si prenesieš číslo do 4ky, k SIM karte za 4 eurá získaš až 10 GB mobilných dát! Nemusíš sa obávať žiadnych skrytých poplatkov či podmienok. Kúpiť SIM kartu a preniesť si číslo môžeš v ktorejkoľvek pobočke Slovenskej pošty alebo prostredníctvom e-shopu. Ponuka platí do 3.9. 2016 (vrátane). 10 GB mobilných dát zadarmo platí 2 mesiace od prenosu čísla. Tak sa poponáhľaj a nenechaj si ujsť naozaj výhodnú ponuku.