Na záver veľmi náročného novembra, keď pretekárky Športového krasokorčuliarskeho klubu mesta Zvolen (ŠKK) absolvovali 2. kolo pretekov Slovenského pohára (SP) v Prešove, 3. kolo v Banskej Bystrici na GP SNP a všetky úspešne zvládli testy výkonnosti v Ružomberku, pripravilo vedenie klubu ŠKK pre ne „voľnejší“ víkend.

Síce bez snehu a mierne v predstihu ale predsa len, zavítal aj tento rok na 2. ľadovú plochu zimného štadióna vo Zvolene Mikuláš. ŠKK usporiadal nielen pre svoje klubové deti, ich súrodencov a rodičov, ale aj pre všetkých svojich sympatizantov už tradičnú rodinnú akciu – Mikuláš na ľade.

mikulas na lade skk zvolen

Viac ako 80 detí sa tešilo darčekom, ktoré im rozdával Mikuláš so svojou pomocníčkou. Rozžiarené detské očká, úžasná rodinná atmosféra a veselá nálada pri skúšaní kraso prvkov ktoré predvádzali detí spolu s rodičmi – takto sme všetci, a bolo nás všetkých spolu s rodičmi vyše 120 prežili krásne a pohodové sobotňajšie popoludnie.

Mikuláš na ľade je len jedna z mnohých rodinných akcií, ktoré pripravilo vedenie ŠKK pre svojich členov. Už teraz sa pripravujú ďalšie zaujímavé podujatia, takže je sa na čo tešiť.