Rezidencia Átrium je jedným z najmodernejších bytových komplexov vo Zvolene. Pre majiteľov bytov ponúka doplnkové služby v podobe reštaurácie, vlastného fitness centra a bowlingu, ktoré sa nachádzajú priamo v rezidencii. Takýto nadštandardný servis si môžete užívať aj vy, pretože Átrium ponúka na predaj jeden zo svojich 4-izbových bytov.

Ponúkaný byt patrí v rezidencii Átrium k najluxusnejším, a to hlavne vďaka svojmu vybaveniu a rozlohou 92,82 m². Nachádza sa na najvyššom poschodí novostavby s orientáciou na juh, ktorá zaručí krásny výhľad na Pustý hrad a široké okolie Zvolena.

Dispozícia bytu

Pre svojho budúceho majiteľa je 4-izbový byt kompletne zariadený a dispozične pozostáva z kuchyne, jedálenského kúta, obývacej miestnosti, veľkej kúpeľne so samostatným WC, dvoch detských izieb a manželskej spálne, ktorá je priamo napojená na priestrannú terasu.

Po vstupe do bytu sa rozprestiera vstupná chodba s botníkom, vešiakovou stenou a zrkadlom. V zádverí sa nachádza vstup do priestrannej kúpeľne a samostatného WC. Z chodby vedú dve možné cesty, pričom prvá vedie do dennej časti bytu, ktorú tvorí veľkorysý otvorený priestor obývacej miestnosti a kuchyňa spojená s jedálenským kútom.

Druhou cestou z chodby sa majiteľ dostane priamo k dvom menším detským izbám a jednej väčšej izbe riešenej ako manželská spálňa. Z väčšej izby je možný prechod na priestrannú terasu, ktorá je priamo prepojená s obývacou časťou bytu.

Kvalitné a moderné zariadenie

Svojím moderným zariadením budúceho majiteľa určite nesklame, pretože mu ním zaručí kvalitné a bezchybné bývanie. Vstup do bytu strážia robustné vchodové dvere, ktoré sú dokonca vybavené odolnosťou voči prípadným požiarom.

Po prechode do kuchyne sa naskytá pohľad na modernú linku so zabudovanými spotrebičmi, medzi ktorými môžeme nájsť sklokeramickú varnú dosku, elektrickú rúru, drez z kompozitného materiálu, odsávač pár a zabudovanú chladničku s mrazničkou.

Okrem iného je celý byt pokrytý laminátovou plávajúcou podlahou a odolnosť voči vetru a zime zabezpečia plastové 5-komorové okná zasklené izolačným trojsklom. Kúpeľňa a samostatné WC sú vybavené kvalitným keramickým obkladom.

Tip: Pozrite si aj virtuálnu prehliadku bytu.

Spoločenský život

K dispozícií je kompletná občianska vybavenosť, rýchla dostupnosť do centra mesta a tiež rýchle napojenie na hlavné ťahy cestných komunikácií. V blízkosti bytového komplexu sa nachádzajú viaceré obchody s potravinami, reštaurácie, ale aj školy a obchodné centrá.

V samotnej rezidencii na vás čaká aj spomínané fitness centrum a bowling s vlastnou reštauráciou. Vnútorná časť komplexu slúži ako sociálna oblasť pre susedov, v ktorej sa môžu medzi sebou stretávať a tráviť voľný čas.

Byt  je v súčasnosti na predaj. Ak ste prejavili záujem a chceli by ste zažiť jeho atmosféru aj na vlastnej koži, tak si môžete jeho osobnú prehliadku dohodnúť už teraz na telefónnom čísle 0902 381 256 alebo e-mailom na gonda@beevam.sk.

Pre viac zaujímavých noviniek z oblasti predaja bytov a rodinných domov v Banskej Bystrici a Zvolene sledujte Beevam.