V sviatočné nedeľné popoludnie patrila II. ľadová plocha zvolenského zimného štadióna viac ako 70 deťom a dospelým, ktorí prijali pozvanie Športového krasokorčuliarskeho klubu mesta Zvolen (ŠKK) na spoločnú rozlúčku s krasokorčuliarskou sezónou 2014/2015.

skk zvolen

Táto pre tunajší klub už tradičná akcia sa opäť stretla s mimoriadnym úspechom a všetci zúčastnení si ju náležite užili. Pre ŠKK to bola v poradí už 6 súťažná sezóna. Celkom 6 krasokorčuliarok – Laura Debnárová, Karin Ištokovičová, Dorota Marková, Dominika Nociarová, Andrea Gaálová a Ema Huliaková mimoriadne úspešne reprezentovali mesto Zvolen a svoj klub ŠKK na súťažiach rámci Slovenska ale aj v zahraničí. Ďalších 7 budúcich pretekárok – Tereza Barborášová, Nela Blašková, Emma Hanáčeková, Alexandra Hanesová, Soňa Nemcová, Martina Vavrincová a Lea Zošiaková sa na svoj debut na súťažnom ľade ešte len pripravuje. Po doriešení prestupu naše rady posilní v budúcej sezóne aj mladšia žiačka, talentovaná Dominika Hatadámová.

Dievčatá do rozmrazenia ľadu na zimnom štadióne čaká ešte záverečné fotografovanie a vyhlásenie a odmenenie najúspešnejšej pretekárky ŠKK. Túto súťažnú sezónu svojimi výkonmi a dobrými umiestneniami na pretekoch doma i zahraničí to bude opäť Laura Debnárová, ktorá získa sošku krasokorčuliarky – klubové ocenenie najúspešnejšieho športovca už druhýkrát. Po krátkom oddychu všetky pretekárky začnú s letnou prípravou, ktorá je veľmi dôležitou pred ďalšou sezónou na ľade. Všetci záujemcovia sa opäť môžu tešiť na naše obľúbené letné kurzy.