TS nemocnica Zvolen (M. Cseregová) | 15.2.2017

Interná ambulancia zvolenskej nemocnice v nových priestoroch

Nemocnica Zvolen a.s., člen skupiny AGEL, včera 14. februára presťahovala vyhľadávanú internú ambulanciu do nových, krajších priestorov. Všetky priestory ambulancie, vrátane čakárne, sú väčšie, svetlejšie takže pacientom a personálu poskytnú väčšie pohodlie.

foto-prestahovanej-internej-ambulancie„V nemocnici bola doteraz interná ambulancia v priestoroch polikliniky na druhom poschodí. Nakoľko je ambulancia príliš vyťažená, priestory pre pacientov a sestričky už boli stiesnené, čakáreň bola na chodbe, s malým počtom miest na sedenie a bez prístupu denného svetla. Nové priestory sa nachádzajú na prvom poschodí, sú svetlé, priestranné, veľké, novo vymaľované a s novým nábytkom. Rozhodli sme sa pre tento krok z dôvodu zvýšenia komfortu pre pacientov, ako aj pre zlepšenie pracovných podmienok pána doktora a sestričiek pracujúcich v ambulancii,“ hovorí riaditeľ nemocnice Jozef Botka.

Ambulancia vyšetruje predovšetkým pacientov s internými problémami, pacienti tu absolvujú kontrolné vyšetrenia po hospitalizácií, ale aj predoperačné vyšetrenia. V ambulancii ordinuje  Milan Detko, ktorý si za roky praxe vytvoril veľmi dobré referencie u svojich pacientov. Mesačne sa na tejto ambulancii urobí takmer 1000 vyšetrení. Pacienti sa môžu objednať priamo telefonicky na čísle 045/ 5201 297 alebo mailom na inta@nemzvolen.sk.