Vedenie majstrovského tímu z uplynulej sezóny hokejovej Tipos Extraligy spúšťa v pondelok 2. augusta predaj permanentiek na blížiaci sa ročník 2021/2022.

Predaj je určený pre nových záujemcov o permanentné vstupenky na novú sezónu a kúpu bude možné realizovať od pondelka 2. augusta formou online nákupu prostredníctvom siete ticketlive.sk a rovnako aj v kamennej predajni Ticketlive, na adrese Pod Dráhami 11A. Ceny sú uvedené na stránke zvolenského hokejového klubu, v časti vstupenky.

Pre držiteľov permanentiek z majstrovskej sezóny si klub pripravil ako poďakovanie za prejavenú dôveru v neľahkej pandemickej situácií predĺženie platnosti aj na novú sezónu. Majitelia týchto permanentiek majú nárok na rovnaké miesto a nie je z ich strany potrebné učiniť žiadny krok, nakoľko predĺženie platnosti prebehne automaticky. Permanentky zo sezóny 2020/2021 sú tak počnúc pondelkom 2. augusta platné a oprávňujú ich majiteľov k vstupu na domáce zápasy HKM Zvolen v novej sezóne 2021/22, vrátane playoff, a tiež na všetky tohtoročné prípravné zápasy a tradičný medzinárodný turnaj Memoriál P. Zábojníka.

Podľa aktuálnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva, sa za dodržania všetkých podmienok zo strany usporiadateľov aj návštevníkov, môže momentálne v hľadisku obsadiť 50 % kapacity miest. Podmienkou je preukázanie sa negatívnym PCR alebo LAMP testom (nie starším ako 24 hodín), alebo dokladom o zaočkovaní, prípadne o prekonaní ochorenia COVID-19. Antigénový test po novom nebude na návštevu štadióna stačiť. Vedenie HKM Zvolen bude naďalej monitorovať túto situáciu a o prípadných zmenách budú včas informovať.