Ani v úvode júna nebudú chýbať vo zvolenskom Kine Star viaceré premiéry.

Prichádzajúce filmové novinky potešia predovšetkým priaznivcov hororov. Už od štvrtka, 3. júna môžu v premiére zhliadnuť buď horor V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol alebo hororovú snímku Napätie. Na svoje si však prídu aj milovníci animákov. Tých určite poteší novinka s názvom Duša, pričom sa tento týždeň svojho uvedenia dočká i dráma Cruella. Do úlohy legendárnej Cruelle de Vil sa pritom prevtelí slávna americká herečka Emma Stone.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

V ZAJATÍ DÉMONOV 3: PRINÚTIL MA K TOMU DIABOL

Warrenovci, známi vyšetrovatelia paranormálnych javov, budú v najnovšom filme známej hororovej série čeliť jednej z najdesivejších záhad vo svojej kariére! Horor V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol prinesie na plátna kín prípad, v ktorom bola prvýkrát v americkej histórii použitá posadnutosť diablom pri obhajobe zločinu…

CRUELLA

Film Cruella sa odohráva a je zasadený do Londýna sedemdesiatych rokoch minulého storočia do prostredia punkovej a spoločenskej revolúcie, kde sledujeme mladú Estell, šikovné a kreatívne dievča, ktoré je za každú cenu odhodlané stať sa svetoznámou svojím dokonalým štýlom a nekonvenčným dizajnom. Estell sa na ceste za splnením svojho sna spriatelí a spojí s dvojicou mladých zlodejíčkov, ktorí vedia oceniť jej chuť na neplechu a spoločne si budujú svoje miesto a život v londýnskych uliciach. Jedného dňa Estell a jej výnimočný vkus a štýl pre módu upútajú pozorné oko barónky „von Hellman“, módnej legendy a ikony, neskutočne a zničujúco elegantnej ženy v hereckom podaní dvojnásobnej držiteľky ceny Oscar® Emmy Thompson. Ich následný vzťah však uvádza do pohybu kolobeh udalostí a odhalení, ktoré spôsobia, že Estell postupne prijme a akceptuje svoju skazenú odvrátenú stránku a postupne sa premieňa na drsnou, zlú a pomstychtivú Cruellu.

DUŠA

Duša predstavuje nový animák, v ktorom stredoškolský učiteľ hudobnej výchovy Joe Gardner dostane životnú šancu zahrať si s hviezdnou džezovou saxafonistkou v prestížnom jazzovom klube. Jeden chybný krok ho však prenesie z ulíc New Yorku do „Veľkého Neznáma“, čo je fantastické miesto, kde čerstvo narodené duše získavajú pred vstupom na Zem vlastnosti, návyky, talent ale aj svoje zlozvyky. Joe sa však svojho života nechce len tak vzdať a spojí svoje sily s dušou číslo 22, ktorá však vôbec nechápe, čím je práve ľudský život tak výnimočný. A ako sa Joe zúfalo snaží duši číslo 22 vysvetliť, čo je na živote také skvelé, postupne získava odpovede na otázky, ktoré si sám veľa krát kládol a nevedel na ne odpovedať.

NAPÄTIE

Londýn, zima 1974. Celá Británia sa kvôli banským štrajkom pripravuje na výpadky elektrického prúdu. V tejto neistej dobe začínajúca zdravotná sestra Val prvýkrát prichádza do kedysi významnej, ale dnes už veľmi zanedbanej londýnskej kráľovskej nemocnice. Val je sirota, ktorej sa splnil sen a stala sa zdravotnou sestrou. Naivné ilúzie začína strácať hneď po príchode, kedy sa stretáva s prísnou vrchnou sestrou, ktorá jej vysvetlí, aké pravidlá sa musia bezpodmienečne a bez diskusií dodržiavať. Jedným z tých pravidiel je aj to, že sestra sa musí svojej práci úplne odovzdať a obetovať…

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.