PR článok | 1.12.2018

Ako vybrať ten správny zásnubný prsteň?

Zásnuby sú najkrajším momentom dvoch mladých ľudí. Organizáciu tejto udalosti by ale páni nemali nechať na náhodu. Ženy si potrpia na výber nielen vhodnej príležitosti, pekného romantického miesta, ale aj na zásnubného prsteňa. Chcú taký, ktorý by im obdivovali všetky kamarátky.  Ako teda vybrať ten správny zásnubný prsteň v tak veľkej ponuke?

Aké prstene nosí vaša partnerka?

Ak chcete vybrať naozaj ten najkrajší snubný prsteň, je potrebné, aby ste nazreli do jej šperkovnice a pozreli si, aké šperky vaša partnerka nosí. Možno vám príde tento krok zbytočný, ale naozaj vám uľahčí výber snubného prsteňa.

Ak vaša partnerka nosí minimalistické šperky zo zlata, tak jej kúpte zlatý zásnubný prsteň. Ak nosí strieborné šperky, tak kúpte strieborný zásnubný prsteň. Pri výbere prsteňa je dôležité všímať si aj materiál, z ktorého je vyrobený. Žiadna žena nebude nadšená, ak dostane snubný prsteň z materiálu, ktorý vôbec nenosí.

Ako vybrať správnu veľkosť?

Najväčším problémom bude vybrať správnu veľkosť. Odporúča sa zmerať veľkosť prsteňov, ktoré žena aktuálne nosí. Ak má atypický rozmer prsteňa (je potrebná výroba na mieru), počítajte s určitým zdržaním aj pri výrobe snubného prsteňa.

Ak sa rozhodnete požiadať svoju partnerku o ruku, najprv si zistite veľkosť, ktorú nosí a potom vyberajte konkrétny snubný prsteň podľa materiálu (zlato, striebro, biele zlato). Pokojne môžete zájsť do klenotníctva a dať si zistiť veľkosť prsteňa, ktorý partnerka nosí. Stačí mať so sebou jeden z jej prsteňov.

Obľúbené snubné prstene

Moderné a kvalitne spracované prstene nájdete v kategórii zásnubných prsteňov z bieleho zlata. Zlaté a strieborné šperky sú síce veľmi pekné, no tie z bieleho zlata pôsobia luxusnejšie. Ak chcete podarovať naozaj originálny snubný prsteň, vyberte si zásnubný prsteň z bieleho zlata.

Darovanie zásnubného prsteňa patrí k najromantickejším gestám. Nepokazte krásny moment nevhodným zásnubným prsteňom a pri jeho výbere sa držte týchto rád. Uvidíte, že vaša partnerka bude nadšená.