Výber elektrických zásuviek je dôležitou súčasťou každého projektu stavby alebo rekonštrukcie domácnosti. Existuje mnoho funkcií, na ktoré treba pri projektovaní umiestnenia zásuviek myslieť. Netreba zabudnúť ani na štýl, farbu a povrchovú úpravu elektrickej zásuvky. 

V každej miestnosti načrtnite a uveďte umiestnenie a tvar každej elektrickej zásuvky. Uistite sa, že každý spotrebič v miestnosti bude mať svoju zásuvku. Je dobré poradiť sa so svojim elektrikárom.

Myslite aj na bezpečnosť

Pri výbere dobrých elektrických zásuviek nepozerajte len na cenu. Ak elektrické zásuvky zlyhajú, môže to mať vážne následky. Preto je potrebné pri výbere zásuviek zvážiť kvalitu.

Na výber sú rôzne dizajny

Zabudnite na fádne biele zásuvky. Pre svoju miestnosť môžete vybrať moderné zásuvky, ktoré majú štýlový dizajn a sú dostupné v rôznych farebných odtieňoch. Jednoducho ich môžete prispôsobiť dizajnu a štýlu miestnosti. Veľmi atraktívnou voľbou sú lesklé a saténové zásuvky.

TIP: tvrdené sklo použité pri výrobe zásuviek je odolné voči nečistotám a jednoduchá je aj údržba. 

Kvalitné elektrické zásuvky

Značka Livolo prináša na trh inovatívne elektrické zásuvky. Produkty Livolo si môžete vybrať v obchode bestled.sk. Livolo zásuvky sú vyrobené z tvrdeného skla a majú inovatívnu dotykovú technológiu. Všetky produkty sú odolné voči ohňu a majú dlhú životnosť. Aj váš interiér bude mať dokonalejší vzhľad so štýlovými zásuvkami.