Vo štvrtom kole Slovnaft cupu sa prvý tím MFK Lokomotíva Zvolen konečne mohol predstaviť na domácom štadióne pred vlastnými divákmi. Pre tento významný deň si nemohli vybrať lepšieho súpera ako je v súčastnosti vedúci tím Fortuna ligy AS Trenčín.

BBO_5460
Cez polčas mali diváci možnosť vidieť futbalové nádeje MFK v akcii.

Pred peknou návštevou a skvelou kulisou domácej skupiny Persona Non Grata, videli diváci pomerne vyrovnaný duel, v ktorom však ťahali za kratší koniec domáci futbalisti. Tí dokázali vyše dve tretiny času odolávať útokom AS aj vďaka skvelým zákrokom Tomáša Jenča. V 64. minúte však udrel hosťujúci Holúbek a jedenásť minút pred koncom sa Zvolenčania vlastným gólom pripravili o šancu na vyrovnanie.

Najbližší ligový zápas čaká na našich futbalistov už najbližšiu sobotu 18.10. o 14:00 opäť na domácom štadióne proti Lokomotíve Košice.

MFK Lokomotíva Zvolen – AS Trenčín 0:2 (0:0)

Góly: 64. Holúbek, 79. Vlastný

Karty:   89. Menich (ZVO) – 33. Hajradinović (TRE)

MFK Lokomotíva Zvolen: Jenčo – Pellet, Očenáš, Kamenec, Špilár (71. Starší), Javorina, Rakovan, Kamendy (73. Fajčík), Menich, Schneider (84. Bilas), Staško
Náhradníci: Simić- Kamenčík, Bilas, Fajčík, Starší, Lukáč, Kučera

AS Trenčín: Šemrinec – Rundić, Mišák, Jairo Da Silva, Holúbek (87. Skovajsa), Mondek (60. Lobotka), Čögley, Lawrence, Guba, Hajradinović (83. Opatovský), Kleščík
Náhradníci: Zemanovič- Skovajsa, Opatovský, Bero, Ramon Da Silva, Simon, Lobotka

Rozhodca: Glova- Ádám, Špivak