ZVonline.sk (foto: Ivan Golembiovský) | 15.10.2014

Vo štvrtom kole Slovnaft cupu sa prvý tím MFK Lokomotíva Zvolen konečne mohol predstaviť na domácom štadióne pred vlastnými divákmi. Pre tento významný deň si nemohli vybrať lepšieho súpera ako je v súčastnosti vedúci tím Fortuna ligy AS Trenčín.

BBO_5460

Cez polčas mali diváci možnosť vidieť futbalové nádeje MFK v akcii.

Pred peknou návštevou a skvelou kulisou domácej skupiny Persona Non Grata, videli diváci pomerne vyrovnaný duel, v ktorom však ťahali za kratší koniec domáci futbalisti. Tí dokázali vyše dve tretiny času odolávať útokom AS aj vďaka skvelým zákrokom Tomáša Jenča. V 64. minúte však udrel hosťujúci Holúbek a jedenásť minút pred koncom sa Zvolenčania vlastným gólom pripravili o šancu na vyrovnanie.

Najbližší ligový zápas čaká na našich futbalistov už najbližšiu sobotu 18.10. o 14:00 opäť na domácom štadióne proti Lokomotíve Košice.

MFK Lokomotíva Zvolen – AS Trenčín 0:2 (0:0)

Góly: 64. Holúbek, 79. Vlastný

Karty:   89. Menich (ZVO) – 33. Hajradinović (TRE)

MFK Lokomotíva Zvolen: Jenčo – Pellet, Očenáš, Kamenec, Špilár (71. Starší), Javorina, Rakovan, Kamendy (73. Fajčík), Menich, Schneider (84. Bilas), Staško
Náhradníci: Simić- Kamenčík, Bilas, Fajčík, Starší, Lukáč, Kučera

AS Trenčín: Šemrinec – Rundić, Mišák, Jairo Da Silva, Holúbek (87. Skovajsa), Mondek (60. Lobotka), Čögley, Lawrence, Guba, Hajradinović (83. Opatovský), Kleščík
Náhradníci: Zemanovič- Skovajsa, Opatovský, Bero, Ramon Da Silva, Simon, Lobotka

Rozhodca: Glova- Ádám, Špivak